Pulkveža Daiņa Turlā kauss

Publicēts 2024. gada 30.aprīlī

27. un 28.aprīlī Valmieras 5.vidusskolas skolēni, jaunsargi (Nauris Brikmanis, Rodrigo Grasis, Gabriela Grase,  Jēkabs Lācis) startēja 2 dienu starptautiskās sacensībās "Pulkveža Daiņa Turlā kauss".

Pirmajā dienā komandai bija jāveic 15 kilometru distance, kurā 10 kontrolpunktos bija jāparāda savas prasmes ieroču izjaukšanā un salikšanā, tūrisma uzdevumā, rācijas salikšanā un ziņojuma nodošanā, apvidus novērošanā, šķēršļu skrējienā un Gaujas šķērsošanā, bet otrajā dienā sacensības notika stacionārajā un dueļšaušanā, kā arī orientēšanās labirintā.

28 komandu konkurencē visu disciplīnu kopvērtējumā izcīnījām 4.vietu, tikai 4 punktus atpaliekot no 3.vietas. Taču uzrādījām izcilus rezultātus orientēšanās labirintā un sakaru uzdevumā, kur bijām pārliecinoši labākie.

Lepojos ar komandas cīņas sparu, saliedētību un sasniegumiem!

Lita Meistere