Untitled


Lepojamies!

Publicēja 2019. gada 28. nov. 08:26Valmieras 5 vidusskola

Sveicam 9.a klases skolnieci Danielu Kristiānu Straumi  ar iegūto 2. vietu Valmieras pilsētas un novadu krievu  valodas olimpiādē!
Paldies par ieguldīto darbu skolotājai Anitai Navickai!

Lepojamies!

Publicēja 2019. gada 26. nov. 04:27Valmieras 5 vidusskola

Sveicam 12.a klases skolnieku Gustavu Māziņu  ar iegūto 3. vietu Valmieras pilsētas un novadu Vācu  valodas olimpiādē!
Paldies par ieguldīto darbu skolotājai Rudītei Markus!

Aizritējis Stāstnieku konkursa “TECI, TECI, VALODIŅA” pusfināls

Publicēja 2019. gada 23. nov. 00:56Valmieras 5 vidusskola   [ atjaunināts 2019. gada 23. nov. 00:57 ]

1.novembrī notika Stāstnieku konkursa “TECI, TECI, VALODIŅA” pusfināls. Konkursā piedalījās: Gustavs Siliņš – no 2.a klases, Mētra Rozīte, Rūta Antone no 4.b klases, Roberts Baškers, Justīne Viļumsone no 5.b klases. Bērni sevi parādīja ļoti labi. Pavisam bija 5 nominācijas. Jaunais Stāstnieks, Mazais Stāstnieks, Lielais Stāstnieks 2, Lielais Stāstnieks 1, Lielais Stāstnieks R. Roberts un Justīne ieguva Lielo Stāstnieku R, un tālāk dosies sacensties uz Rīgu. Lai viņiem veicas!

Rūta ieguva Lielo Stāstnieku 1,bet Mētra un Gustavs – Lielo Stāstnieku 2.

Uzņēmējdarbības skolas nodarbība mūsu skolā

Publicēja 2019. gada 21. nov. 07:54Valmieras 5 vidusskola

Ceturtdien, 21. novembrī mūsu skolā notika pirmā "Turības" uzņēmējdarbības skolas nodarbība. Tajā piedalījās mūsu skolas un Ozolnieku vidusskolas audzēkņi.
Šajā projektā jauniešiem tiek piedāvātas saistošas lekcijas. Vieslekciju “Komandā ir spēks” atklāja un vadīja Biznesa augstskolas “Turība” pasniedzēja vadības, menedžmenta, lietvedības un prezentāciju mākslā Jolanta Brilte, bet otrajā lekcijā ar enerģētisku stāstu “Mārketinga nozīme mūsdienās” priecēja dr.oec,docente, programmas "Mārketings un tirdzniecības vadība" un "Mārketings un tirdzniecība" direktore Iveta Liniņa.
Pēc nodarbībām jaunieši ar skolotājiem apmeklēja Valmieras Biznesa inkubatoru un vecākais projekta vadītājs Juris Čeičs iepazīstināja ar uzņēmējdarbības vidi.

Ieskaties! Drīz gaidāma Latvijas Atklātā lingvistikas olimpiāde

Publicēja 2019. gada 19. nov. 07:12Valmieras 5 vidusskola   [ atjaunināts 2019. gada 19. nov. 07:22 ]

Olimpiādes pirmā kārta notiks 14. decembrī vienlaikus 3 pilsētās: Rīgā, Daugavpilī un Ventspilī. Olimpiādes dalībniekiem ir jāatrisina vairāki ar valodu saistīti uzdevumi, taču ne svešvalodu, ne lingvistikas priekšzināšanas nav nepieciešamas - visi uzdevumi ir atrisināmi tikai ar loģiskās un analītiskās domāšanas palīdzību. Tādēļ šī olimpiāde var ieinteresēt gan humanitāro, gan eksakto zinātņu cienītājus. Nolikumu skatīt šeit.

Papildu informācija ir pieejama vietnē www.loling.lv

Sveicam skolas krievu valodas olimpiādes uzvarētājus!

Publicēja 2019. gada 18. nov. 23:08Valmieras 5 vidusskola

9.kl. grupā:

1. vieta Daniela Straume
2.vieta Merita Ceplīte

10.-12.kl. grupā:

1.vieta  Marika Berkolde (12.b kl.)
2. vieta Kristīne Jaunbērziņa (10.a kl.)
3.vieta Santa Berga (11.b kl.), Romāns Fedjukovs (12.a kl.)

Erudīcijas spēles “Zini! Mini! Uzzini!” otrās sezonas trešā spēle!

Publicēja 2019. gada 7. nov. 07:13Valmieras 5 vidusskola

Jau pavisam drīz, 26.novembrī, Valmieras 5.vidusskolas Skolēnu dome ar lielu prieku vērs Svinību zāles durvis, lai sagaidītu 100 erudītākos valmieriešus, kas vēlēsies pārbaudīt savas zināšanas 12 dažādās tēmās, atbildēt uz 50 jautājumiem un cīnīties par vērtīgām balvām!

Lai pieteiktos spēlei, jāaizpilda pieteikuma anketa tīmekļa vietnē ej.uz/v5vzini! Vēlamies piebilst, ka anketa tiks atvērta 12.novembra pulksten 12.30 un reģistrācija tiks apstiprināta tikai pirmajām divdesmit komandām, tāpēc esi veikls un piesakies!

Spēles galvenā balva tapusi sadarbībā ar Eiropas Parlamenta deputāti, Kultūras komitejas viceprezidenti Daci Melbārdi. Komandai, kura visu astoņu spēļu laikā būs ieguvusi visvairāk punktu, būs iespēja viesoties pie Daces Melbārdes Eiropas Parlamentā Briselē.

Spēles atbalsta: Eiropas Parlamenta deputāte, Kultūras komitejas viceprezidente Dace Melbārde, Aldaris, Vidzemes koncertzāle Cēsis, Dailes teātris, Diet Market, Dižozols, Drifta halle, Dzintaru koncertzāle, Forevers, Ilga Šuplinska, Gandrs, Griķu spilveni, Karameļu darbnīca, Krippu, Valmieras Kultūras centrs, Livonia, Līgatnes Tīklu parks, Rīgas Motormuzejs, Neonija, Latvijas Nacionālā opera un balets, Piebalgas Porcelāna fabrika, Pesto.lv, Very Berry, Zvaigzne ABC, stila eksperte Žanna Dubska.

Sveicam skolas vācu valodas olimpiādes uzvarētājus!

Publicēja 2019. gada 28. okt. 08:35Valmieras 5 vidusskola

1.vieta Gustavs Māziņš(12.a) un Mairis Maļikenas(12.a)

2.vieta Viktorija Ščepetova(12.a)

Sveicam skolas angļu valodas olimpiādes uzvarētājus!

Publicēja 2019. gada 18. okt. 02:43Valmieras 5 vidusskola   [ atjaunināts 2019. gada 18. okt. 02:43 ]

1./2. vieta  -  Lapsa Džulians 10.b klase
1./2. vieta  -  Losičs Ernests Klāvs 11.a kl.
3. vieta  -  Dulbergs Reinis 11.a kl.
Atzinība - Podziņa Dārta Dana 11.a kl.

Angļu valodas skolotājas

Erudīcijas spēles “Zini! Mini! Uzzini!” otrās sezonas otrā spēle!

Publicēja 2019. gada 9. okt. 14:31Valmieras 5 vidusskola

Jau pavisam drīz, 29.oktobrī, Valmieras 5.vidusskolas Skolēnu dome ar lielu prieku vērs Svinību zāles durvis, lai sagaidītu 100 erudītākos valmieriešus, kas vēlēsies pārbaudīt savas zināšanas 12 dažādās tēmās, atbildēt uz 50 jautājumiem un cīnīties par vērtīgām balvām!

Lai pieteiktos spēlei, jāaizpilda pieteikuma anketa tīmekļa vietnē ej.uz/v5vzini. Iesakām nekavēties ar pieteikšanos, jo vietu skaits ir ierobežots, spēlē piedalīties var 20 komandas.

Spēles galvenā balva tapusi sadarbībā ar Eiropas Parlamenta deputāti, Kultūras komitejas viceprezidenti Daci Melbārdi. Komandai, kura visu astoņu spēļu laikā būs ieguvusi visvairāk punktu, būs iespēja viesoties pie Daces Melbārdes Eiropas Parlamentā Briselē.

Spēles atbalsta: Eiropas Parlamenta deputāte, Kultūras komitejas viceprezidente Dace Melbārde, Aldaris, Vidzemes koncertzāle Cēsis, Dailes teātris, Diet Market, Drifta halle, Dzintaru koncertzāle, Forevers, Ilga Šuplinska, Gandrs, Griķu spilveni, Karameļu darbnīca, Krippu, Valmieras Kultūras centrs, Livonia, Līgatnes Tīklu parks, Rīgas Motormuzejs, Neonija, Latvijas Nacionālā opera un balets, Piebalgas Porcelāna fabrika, Pesto.lv, Very Berry, Zvaigzne ABC, stila eksperte Žanna Dubska.

1-10 of 180