Untitled

Hei, devītklasniek!

Publicēja 2019. gada 6. jūn. 13:19Valmieras 5 vidusskola   [ atjaunināts 2019. gada 7. jūn. 03:15 ]

Sīkāk skatīt sadaļā  - MĀCĪBU DARBS - UZŅEMŠANAS NOTEIKUMI

5.-12.klašu Valmieras pašvaldības stipendiāti

Publicēja 2019. gada 6. jūn. 03:29Valmieras 5 vidusskola   [ atjaunināts 2019. gada 6. jūn. 03:35 ]

Priecājamies par ikviena mūsējā personīgajiem sasniegumiem mācībās un interešu izglītībā. Sveiciens mūsu 5.-12.klašu Valmieras pašvaldības stipendiātiem (skatīt foto)! Lai visiem jauks vasaras brīvlaiks! Krājam spēkus nākamajam mācību gadam un jauniem sasniegumiem!

Stipendiātu sarakstu skatīt šeit

Noslēgusies 1.sezona erudīcijas spēlei “Zini! Mini! Uzzini!”

Publicēja 2019. gada 29. maijs 04:09Valmieras 5 vidusskola

Šī gada 28.maijā pie mums, Valmieras 5.vidusskolā, tikās 20 erudītas, atraktīvas un aktīvas komandas, lai pārbaudītu savas zināšanas 12 dažādās tēmās, kas sadalītas 60 jautājumos. Šis bija sezonas noslēgums, jo apritējis jau gads, kopš pirmās erudīcijas pārbaudes “Zini! Mini! Uzzini!”. Kā jau parasti, spēle bija emocijām bagāta un pāri visam bija prieks par piedalīšanos un jaunu zināšanu iegūšanu.
Šī reize bija pierādījums teicienam “vēsture atkārtojas”, jo tāpat kā pirmajā spēlē, kas norisinājās 2018.gada 11.maijā, arī šoreiz uzvaras laurus plūca komanda “Piecīši”. Otro vietu ieguva komanda “Pārgaujas SIA”, bet uz godpilnās trešās vietas pjedestāla varēja kāpt “Zaļās zīlītes”.

Visas organizatoru komandas vārdā sakām lielu paldies komandās par dalību!

Tiksimies nākamās sezonas spēlēs jau septembrī!

Foto: Vidaga Āboliņa (skatīt galerijā)

"Taekvondo Valmierā" projekta atklāšana

Publicēja 2019. gada 23. maijs 05:48Valmieras 5 vidusskola

Nu jau pāris dienu šis ir "karstais" temats skolā.Par to, ka šis sporta veids tiks iekļauts 2. un 10.klašu mācību programmās jau nākamajā mācību gadā. Par to, kurš noteikti dosies uz šī sporta veida interešu izglītības pulciņu, bet kurš vēl domā. Par to, ka tas nav tikai sporta veids, bet īpaša cīņas māksla, kas sevī var ietvert pat dejas mākslu. Jāsaka, ka kavējamies patīkamās atmiņās par šo notikumu un piedāvājam to darīt arī jums. Paldies Korejas Republikas vēstniecībai Latvijā!
Foto: Gustavs Māziņš (vairāk foto galerijā)

Aizrautīgā Eiropa

Publicēja 2019. gada 3. maijs 04:14Valmieras 5 vidusskola

30.aprīlī Valmieras 5.vidusskolā viesojās Eiropas Kustības Latvijā prezidents Andris Gobiņš un multimākslinieks Kaspars Blūms –Blūmanis ar pozitīvu emociju spēli ”Aizrautīgā Eiropa.” 40 minūšu laikā 5.-6., 10. – 11. klašu skolēni izspēlēja gan spēli, gan varēja pārdomāt par svarīgām tēmām, kas saistītas ar viņiem pašiem un arī Latviju un Eiropu. Nodarbības vadītāji rosināja domāt par to, cik svarīgi ir katram pašam apzināties sevi, ka nozīmīgi ir domāt par savu rīcību, nepaļauties uz citu spriedumiem, ka svarīgi ir būt radošiem un aktīviem. Dziļu iespaidu uz skolēniem atstāja spēles vadītāja Kaspara stāstītais par to, kā viņš no neveiksminieka kļuvis par veiksmīgu cilvēku un ka šajā ceļā pats svarīgākais ir pārkāpt savam “negribu” un sākt darīt, neizniekot savu laiku tukši un bezmērķīgi.

Paldies par jauko, atraktīvo stundu!

Izzinošā un uzdevumiem bagātā ceļojumā pa Cēsu Vēstures un mākslas muzeja ekspozīciju

Publicēja 2019. gada 24. apr. 12:59Valmieras 5 vidusskola

2019.gada 23.aprīlī iniciatīvas "Latvijas skolas soma" ietvaros mūsu 6.klases skolēni apmeklēja Cēsu vēstures un mākslas muzeja nodarbības "Riekstu kalna arheologs" un "Seno lietu pasaulē". Daudz jaunas informācijas, saistoši un interesanti!

Nāc pie mums!

Publicēja 2019. gada 23. apr. 11:57Valmieras 5 vidusskola   [ atjaunināts 2019. gada 24. apr. 13:05 ]

Pavasara karnevāls

Publicēja 2019. gada 23. apr. 11:54Valmieras 5 vidusskola

Īsi pirms Lieldienu brīvdienām sākumskolas bērni posās pie Pepijas, Karlsona un Princeses uz Pavasara karnevālu. Tērpu parāde, spēles grupās un visiem kopā, kā arī jautra izkustēšanās - tas viss veidoja jauku atmosfēru. Paldies profesionāli orientētās izglītības programmas "Kultūrizglītība" jauniešiem par karnevāla organizēšanu!
Foto: Denis Kisels (vairāk foto galerijā)

Nāc pie mums

Publicēja 2019. gada 16. apr. 14:17Valmieras 5 vidusskola