Untitled

Publicēja 2019. gada 15. febr. 01:20Valmieras 5 vidusskola

Aktuāli

Publicēja 2019. gada 15. febr. 01:18Valmieras 5 vidusskola

Precizētā informācija par pasākumu "(iz) STĀSTI"

Publicēja 2019. gada 15. febr. 01:17Valmieras 5 vidusskola

Sveicam!

Publicēja 2019. gada 14. febr. 04:18Valmieras 5 vidusskola

Apsveicam Martu Aiju Špati no 11.b klases ar uzvaru Valentīndienu kartiņu konkursā!

MUMS PATIKA!

Publicēja 2019. gada 14. febr. 04:08Valmieras 5 vidusskola

Iniciatīvas "Latvijas skolas soma" ietvaros mūsu 1.-6.klašu skolēni devās uz latviešu filmas "Vecā dārza noslēpums" pirmizrādi. Stāsts par draudzību, mīlestību, ķirbjiem un pozitīvajiem nedarbiem. Pusotra stunda kopā ar Santu, Kasparu, Nilu, Keitu un citiem filmas varoņiem.

Nākamo pirmklasnieku vecākiem

Publicēja 2019. gada 14. febr. 01:56Valmieras 5 vidusskola   [ atjaunināts 2019. gada 15. febr. 01:23 ]

Sveicam!

Publicēja 2019. gada 14. febr. 00:20Valmieras 5 vidusskola

Sveicam skolas angļu valodas olimpiādes uzvarētājus!
6.a klasē:
Alisi Dulbergu  1.vieta
Gerdu Undīni Ēķi 2./3.vieta
Lauru Luīzi Jančevsku 2./3.vieta
Evelīnu Martu Lamaku atzinība
8.a klasē:
Kristapu Bišu 1.vieta
Endiju Šapirovu 2.vieta
Justīni Gloriju Černiavsku 3./4 vieta
Kristapu Vingri 3./4 vieta

AIZVADĪTA KONKURSA “NO BAROKA LĪDZ ROKAM” PILSĒTAS KĀRTA

Publicēja 2019. gada 7. febr. 05:16Valmieras 5 vidusskola

Otrdien, 5. februārī norisinājās Valmieras pilsētas un novadu izglītības iestāžu vokāli instrumentālo ansambļu, instrumentālo kolektīvu un popgrupu festivāls – konkurss „No baroka līdz rokam”, kurā piedalījās popgrupas "Dīvas" visi trīs sastāvi. Iegūtas divas I pakāpes un viena otrā. Apsveicam!
Reģionālā kārtā startēs popgrupas "Dīvas" vecākā grupa. Lai veicas!
Liels paldies par ieguldīto darbu skolotājai Ilonai Veidei!

Ceturtā erudīcijas spēle "Zini! Mini! Uzzini!"

Publicēja 2019. gada 6. febr. 08:39Valmieras 5 vidusskola

5.februārī pie mums norisinājās nu jau par tradīciju kļuvusī erudīcijas spēle “Zini! Mini! Uzzini!”. Arī dalībnieku skaits bija audzis, sasniedzot 14 komandas, kurās apvienojušies draugi, radi, kolēģi un klasesbiedri. Komandas varēja pārbaudīt savas zināšanas visdažādākajās tēmās: mākslā, politikā, vēsturē, sportā u.c. Šoreiz dažas tēmas tika sagatavotas ar Instagram profila “Faktu lapa” atbalstu. Spēlē uzvarēja Valmieras integrētās bibliotēkas komanda “Pārcēlāji” (Agita Lapsa, Elīna Švēde, Ilze Karsa, Kristīne Kīne, Rūdolfs Švēde). Lai noteiktu vietu sadalījumu starp komandām “Pārgaujas SIA” un “Valda komanda”, tika uzdoti papildjautājumi, pēc tiem otro vietu ieguva komanda “Pārgaujas SIA”, kurā piedalījās Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas latviešu valodas skolotājas. (Aija Ignate, Gita Apsīte, Inta Kudure, Sandra Gredzena), bet godpilno trešo vietu ieguva komanda “Valda komanda”, kurā bija apvienojušies mūsu skolas skolēni (Eva Marta Zaula, Ieva Klūga, Matīss Aigars, Valdis Vikmanis) un skolotāja Līga Kliesmete.

Paldies visiem dalībniekiem! Tiekamies 2.aprīlī!

Foto: Vidaga Āboliņa (skatīt galerijā)

p.s. ieskaties arī Valmieras Ziņās

Popiela 2019

Publicēja 2019. gada 3. febr. 10:04Valmieras 5 vidusskola   [ atjaunināts 2019. gada 3. febr. 10:09 ]