Kā sagatavoties eksāmeniem ar Uzdevumi.lv

Publicēja 2020. gada 29. apr. 11:25Valmieras 5 vidusskola

Atgādinām, ka 9. un 12. klašu skolēni portālā var patstāvīgi risināt eksāmenu treniņuzdevumus un saņemt uzdevumu skaidrojumus. Jūsu un skolēnu ērtībai esam sagatavojuši eksāmenu sarakstu ar saitēm uz treniņuzdevumiem.

Eksāmenu treniņuzdevumi

Lai skolēnu zināšanas pārbaudītu padziļināti, sadaļā "Pārbaudes darbi" varat veidot un nosūtīt bērniem elektroniskus pārbaudes darbus un mājasdarbus, ko sistēma automātiski izlabos un sniegs datus par skolēnu rezultātiem. Izmantojot šo sadaļu, 9. un 12. klases skolēniem varat nosūtīt arī eksāmenu treniņuzdevumus, kas palīdzēs sagatavoties valsts pārbaudes darbiem.

Sadaļa "Pārbaudes darbi"

Informācijai: Eksāmenu treniņuzdevumi un to skaidrojumi ir pieejami lietotājiem ar aktīvu PROF pieslēgumu. Savukārt, tēmas latviešu valodā, matemātikā un citos mācību priekšmetos 1.-12. klasei skolēni var apgūt bez maksas.

Ar cieņu,
Uzdevumi.lv komanda