Lepojamies!

Publicēja 2019. gada 24. febr. 08:22Valmieras 5 vidusskola   [ atjaunināts 2019. gada 25. febr. 09:28 ]
Sveicam 11.a klases skolnieku Gustavu Māziņu  ar iegūto 2. vietu Valmieras pilsētas un starpnovadu 11.-12. kl. latviešu valodas un literatūras olimpiādē!
Sveicam 11.a klases skolnieku Romānu Fedjukovu   ar iegūto 2. vietu Valmieras pilsētas un starpnovadu 11.-12. kl. krievu valodas (svešvalodu) olimpiādē!
Sveicam 6.a klases skolnieci Alisi Dulbergu ar iegūto 1. vietu Valmieras pilsētas un starpnovadu 6.- 8. kl. angļu valodas olimpiādē!
Sveicam 7.a klases skolnieku Pēteri Gaili ar iegūto atzinību Valmieras pilsētas un starpnovadu 5.-8. kl. matemātikas olimpiādē!
Sveicam 12.a klases skolnieku Aleksi Ābolu ar iegūto atzinību Valmieras pilsētas un starpnovadu 10.-12.kl. ekonomikas olimpiādē!

Paldies par ieguldīto darbu skolotājiem - Līgai Kliesmetei, Jeļenai Maksimcevai, Aijai Zaķei, Lindai Brokai un Intai Grabei!