Lepojamies!

Publicēja 2020. gada 26. febr. 06:29Valmieras 5 vidusskola   [ atjaunināts 2020. gada 27. febr. 05:33 ]

SVEICAM SKATUVES RUNAS KONKURSA DALĪBNIEKUS:

1.A klases skolnieci MARTU LAUMANI ar iegūto II PAKĀPI ( skolotāja Inese Mola)

2.B klases skolnieci DANIELU EŠMITI ar iegūto I PAKĀPI ( skolotāja Inese Mola)

2.B klases skolnieci VANESU BRANTIŅU ar iegūto II PAKĀPI ( skolotāja Inese Mola)

3.A klases skolnieku EVERTU KOKINU ar iegūto II PAKĀPI (skolotāja Sanita Apsīte)

3.A klases skolnieci RŪTU MUŠPERTI ar iegūto I PAKĀPI (skolotāja Sanita Apsīte)

4.A klases skolnieci ANNU KLŪGU ar iegūto II PAKĀPI  ( skolotāja Gunta Mitjkova)

5.B klases skolnieci JUSTĪNI VIĻUMSONI ar iegūto I PAKĀPI ( skolotāja Līga Kliesmete)

6.A klases skolnieci JUSTĪNI STILVI ar iegūto I PAKĀPI ( skolotāja Inga Eicēna)

7.A klases skolnieku SILVARU RITVARU MALCENIEKU ar iegūto AUGSTĀKO PAKĀPI un izvirzīšanu II kārtai ( skolotāja Aiva Žagariņa)

11.B klases skolnieci SANTU DZIRKALI ar iegūto II PAKĀPI ( skolotāja Inta Kurvīte)

12.A klases skolnieci KATRĪNI MALCENIECI ar iegūto I PAKĀPI ( skolotāja Līga Kliesmete)