Izskanējusi šī gada „Popiela" - 21.gadsimta skaistākās un populārākās dziesmas.

Publicēja 2018. gada 18. febr. 06:31Valmieras 5 vidusskola   [ atjaunināts 2018. gada 18. febr. 06:32 ]
Nu jau vairākus gadus Valmieras 5.vidusskolā iecienīts pasākums ir popiela. Kādreiz, senāk tik populārais pasākums atdzimis ar jaunu spēku. Raksturlielumi: krāšņi tērpi, augstā priekšnesuma kvalitāte, lieliskas gaismas un skaņa, kā arī identisks izpildījums pret orģinālversiju. Šī gada tēma - 21.gadsimta skaistākās un populārākās dziesmas. Pārliecinoši skatītāju simpātiju balvu un 1.vietu 5.-8.klašu grupā ieguva 5.a klase ar kompozīciju “Gangnam Style”, bet 1.vietu 9.-12.klašu grupā ieguva 10.a klase ar dziesmu “Hips Don't Lie”. Aizvadīts lielisks vakars ar lieliskiem priekšnesumiem un mūziku.

YouTube video

Daila Ranše