Mācībās labākie skolēni

Mācību sasniegumi sākumskolā 2016./2017. mācību gadā

1.a klasē

Ar izcilām sekmēm mācībās:

Anna Klūga

Elīna Klūga

Diāna Osvalde

Emīlija Lote Vilne

Ar labām un teicamām sekmēm :

Adriana Krista Amsone

Evelīna Eberharde

Roberts Fokerots

Pēteris Dāvis Liepiņš

Lauris Majors

Edvards Polis

Aleksa Kristiāna Saulīte

Nikola Svile

Ernests Vītols

Linda Zālīte

Amanda Zelča

1.b klasē

Ar izcilām sekmēm mācībās:

Niks Jirgensons

Andželika Anna Rozīte

Mētra Evelīna Rozīte

Anna Aleksandra Šimanska

Ar labām un teicamām sekmēm :

Rūta Antone

Matīss Dzenītis

Oskars Apsītis

Luīze Linda Saliņa

Rolands Šmits

2.a klasē

Ar izcilām sekmēm mācībās:

Tīna Patrīcija Lapsa

Miks Laumanis

Ralfs Karlens Melkerts

Mārcis Vīksna

Ar labām un teicamām sekmēm :

Emīls Ābele

Gabriela Grase

Megija Dreimane

Kristīne Kaminska

Sintija Jerumāne

Eva Obuka

Marks Žarčenko

Jūlija Zaharenkova

2.b klasē

Ar izcilām sekmēm mācībās:

Tristans Lapsa

Justīne Viļumsone

Annija Zariņa

Markuss Spiridonovs

Ar labām un teicamām sekmēm :

Roberts Baškers

Roberts Cēbers

Evelīna Eglīte

Emīlija Dārta Melbārde

Gustavs Malcenieks

3.a klasē

Ar izcilām sekmēm mācībās:

Alma Lauma Jaunzeme

Georgs Māziņš

Amanda Tetere

Alise Veidemane

Līga Žirne

Ar labām un teicamām sekmēm :

Ernests Ābols

Dāvids Kārlis Āboltiņš

Marta Patrīcija Dzērve

Valters Erģis

Sendija Goldšteine

Dārta Kalniņa

Adele Stikāne

3.b klasē

Ar izcilām sekmēm mācībās:

Estere Elbrete

Grēta Valtere

Daniels Gušča

Betija Šarlote Šmite

Markuss Kirilovičs

Ar labām un teicamām sekmēm:

Marks Cinis

Renārs Bīriņš

Rodrigo Grasis

Alise Līga Meistere

Lelde Līga Miķelsone

Roberta Viļuma

4.a klasē

Ar izcilām sekmēm mācībās:

Alise Dulberga

Evelīna Marta Lamaka

Gustavs Laumanis

Paula Lužinska

Laura Rastaka

Aivita Rižikova

Silvars Ritvars Malcenieks

Ar labām un teicamām sekmēm:

Gerda Undīne Ēķe

Ginters Lūsa

Denis Šeškjans

Linards Veide

4.b klasē

Ar izcilām sekmēm mācībās:

Laura Luīze Jančevska

Niks Jānis Kaļinovskis

Ar labām un teicamām sekmēm:

Nauris Brikmanis

Kristiāna Alise Šīrante

Martins Traubergs



Mācību sasniegumi 5.-12.kl. 2016./2017.m.g. 

5.klase

Ar izcilām sekmēm mācībās:

Lizete Leontīne Bērziņa

Pēteris Gailis

Etīna Emīlija Saulīte

Laura Žirne

Ar labām un teicamām sekmēm mācībās:

Evelīna Čižinoka

Krists Lāns

Mērija Metene

Kristija Karolīna Pole

6.klase

Ar izcilām sekmēm mācībās:

Alise Sendija Arāja

Daniela Kristiāna Straume

Ar labām un teicamām sekmēm mācībās:

Laura Baldiņa

Laura Luīze Birzgale

Kristaps Bišs

Marina Lavrenova

Inese Neimane

Samanta Zirne

7.klase

Ar izcilām sekmēm mācībās:

Liene Mālniece

Ar labām un teicamām sekmēm mācībās:

Eduards Janītis

8.klase

Ar labām un teicamām sekmēm mācībās:

Ance Luīze Apsīte

Loreta Anna Brence

Markuss Artis Kozlovs

Margarita Mikalukste

Roberts Saulītis

Arita Sukure

9.klase

Ar izcilām sekmēm mācībās:

Alberts Edgars Bērziņs

Gustavs Māziņš

Ar labām un teicamām sekmēm mācībās:

Viktorija Ščepetova

10.a klase

Ar labām un teicamām sekmēm mācībās:

Aleksis Ābols

Erita Keita Krusta

10.b.klase

Ar labām un teicamām sekmēm mācībās:

Ketlīna Paula Kazaka

11.b klase

Ar izcilām sekmēm mācībās:

Elīna Pinne

Krista Siksaliete

Ar labām un teicamām sekmēm mācībās:

Lelde Dambīte

12.a klase

Ar izcilām sekmēm mācībās:

Kristīne Deruma

Ar labām un teicamām sekmēm mācībās:

Rimants Jančevskis

Ance Vaivode

12.b klase

Ar labām un teicamām sekmēm mācībās:

Amanda Priedīte

Megija Enžela Smirnova


Mācību sasniegumi sākumskolā 2015./2016.m.g.

1.a klasē

Ar izcilām sekmēm mācībās:

Gabriela Grase

Tīna Patrīcija Lapsa

Miks Laumanis

Jūlija Zaharenkova

 

Ar labām un teicamām sekmēm :

Megija Dreimane

Alekss Hasans Jerli

Sintija Jerumāne

Kristīne Kaminska

Deivids Kauliņš

Ralfs Karlens Petrovs

Alekss Šīmanis

Mārcis Vīksna

Marks Žarčenko

1.b klasē

 

Ar izcilām sekmēm mācībās:

Tristans Lapsa

Justīne Viļumsone

Annija Zariņa

 

Ar labām un teicamām sekmēm :

Roberts Baškers

Gustavs Malcenieks

Markuss Spiridonovs

2.a klasē

 

Ar izcilām sekmēm mācībās:

Alma Lauma Jaunzeme

Georgs Māziņš

Amanda Tetere

Alise Veidemane

Līga Žirne

 

Ar labām un teicamām sekmēm :

Ernests Ābols

Dāvids Kārlis Āboltiņš

Agris Balodis

Valters Erģis

Sendija Goldšteine

Dārta Kalniņa

Adele Stikāne

Tomass Vanters

2.b klasē

 

Ar izcilām sekmēm mācībās:

Estere Elbrete

Markuss Kirilovičs

Grēta Valtere

 

Ar labām un teicamām sekmēm :

Marks Cinis

Rodrigo Grasis

 Daniels Gušča

Alise Līga Meistere

Lelde Līga Miķelsone

Valters Ozollapa

Betija Šarlote Šmite

Kristers Vilnis

Roberta Viļuma

3.a klasē

 

Ar izcilām sekmēm mācībās:

Alise Dulberga

Evelīna Marta Lamaka

Gustavs Laumanis

Paula Lužinska

Laura Rastaka

Aivita Rižikova

 

Ar labām un teicamām sekmēm :

Gerda Undīne Ēķe

Ralfs Grinbergs

Ginters Lūsa

Silvars Ritvars Malcenieks

Denis Šeškjans

Linards Veide

3.b klasē

 

Ar labām un teicamām sekmēm:

Nauris Brikmanis

Elizabete Eglīte

Niks Jānis Kaļinovskis

Kristiāna Alise Šīrante

Martins Traubergs

4.a klasē

 

Ar izcilām sekmēm mācībās:

Lizete Leontīne Berziņa

Pēteris Gailis

Mērija Metene

Etīna Emīlija Saulīte

Laura Žirne

 

Ar labām un teicamām sekmēm:

Herberts Vilhelms Fimbauers

Evelīna Čižinoka

Sabīne Marta Gavare

Dagmāra Ivanovska

Krists Lāns

Kristija Karolīna Pole

Sabīne Elizabete Semeņjuka

Nikola Zaiceva



Mācību sasniegumi 5.-12.kl. 2015./2016.m.g.

5.a klase

Ar izcilām sekmēm mācībās:

Alise Sendija Arāja    

Laura Baldiņa

Marina Lavrenova

Ar labām un teicamām sekmēm mācībās:

Laura Luīze Birzgale

Kristaps Bišs

Samanta Kurpa

Inese Neimane

Daniela Kristiāna Straume

Kristaps Vingris

6.a klase

Ar izcilām sekmēm mācībās:

Liene Mālniece

Ar labām un teicamām sekmēm mācībās:

Eduards Janītis

Džeina Kitija Kalīte

7.a klase

Ar izcilām sekmēm mācībās:

Arita Sukure

Ar labām un teicamām sekmēm mācībās:

Ance Luīze Apsīte

Loreta Anna Brence

Markuss Artis Kozlovs

Margarita Mikalukste

8.a klase

Ar izcilām sekmēm mācībās:

Alberts Edgars Bērziņš

Gustavs Māziņš

Ar labām un teicamām sekmēm mācībās:

Viktorija Ščepetova

9.a klase

Ar izcilām sekmēm mācībās:

Justīne Alksne

Luīze Andrejeva

Erita Keita Krusta

Ar labām un teicamām sekmēm mācībās:

Alise Stūre

Aleksis Ābols

Inese Abula

10.b klase

Ar izcilām sekmēm mācībās:

Elīna Pinne

Krista Siksaliete

11.a klase

Ar izcilām sekmēm mācībās:


Kristīne Deruma

11.b klase

Ar labām un teicamām sekmēm mācībās:

Megija Enžela Smirnova

12.a klase

Ar izcilām sekmēm mācībās:

Amanda Purcena

12.b klase

Ar izcilām sekmēm mācībās:

Anete Grīviņa



Valmieras 5.vidusskolas skolēni, kuriem 2014./2015.m.g.1.semestra vidējais vērtējumos ir 7,0 un vairāk. (5.-12.kl.)

Skolēnu sarakstu skatīt šeit!

Mācību sasniegumi 2014./2015.m.g. 1.semestris 1. – 4.klasēs

Skolēnu sarakstu skatīt šeit!

Mācību sasniegumi 2013./2014.m.g.1. – 4.klasēs 2. semestrī:
1.A klase
Ar izcilām sekmēm mācībāsAr labām un teicamām sekmēm mācībās
Alise DulbergaDaniela Nikola ElstereGustavs LaumanisPaula LužinskaEvelīna Marta TrinkovaRalfs Grinbergs, Ginters Lūsa, Līva Emīlija Mozule, Aivita Rižikova, Denis Šeškjans, Silvars Ritvars Malcenieks
1.B klase
Ar izcilām sekmēm mācībāsAr labām un teicamām sekmēm mācībās
Nauris Brikmanis, Toms Krists Ciguzis, Laura Luīze Jančevska, Melānija Eva Skriaba, Niks Jānis Kaļinovskis, Kristiāna Alise Šīrante,  Martins Traubergs
2.klase
Ar izcilām sekmēm mācībāsAr labām un teicamām sekmēm mācībās
Evelīna ČižinokaPēteris GailisMērija MeteneEtīna Emīlija SaulīteLaura ŽirneRinalds Antons, Lizete Leontīne Bērziņa, Dagmāra Ivanovska, Krists Lāns,  Rojs Daniels Lazars, Kristija Karolīna Pole, Sonora Verovkina, Nikola Zaiceva
3.klase
Ar izcilām sekmēm mācībāsAr labām un teicamām sekmēm mācībās
Alise Sendija ArājaLaura BaldiņaSamanta KurpaKristaps Bišs, Marina Lavrenova, Inese Neimane, Milana Pētersone, Dinija Pinkule,Daniela Kristiāna Straume, Karīna Virse, Samanta Zirne
4.klase
Ar izcilām sekmēm mācībāsAr labām un teicamām sekmēm mācībās
Liene MālnieceElīza Marta Buņķe, Kristiāna Kate Erģe, Džeina Kitija Kalīte,Eduards Janītis,Nikola Ņikitina,Gustavs Stikāns,Dāvis Žuravļevs

Mācību sasniegumi 2013./2014.m.g.1. – 4.klasēs 1. semestrī:
1.A klase
Ar izcilām sekmēm mācībāsAr labām un teicamām sekmēm mācībās
Alise DulbergaDaniela Nikola ElstereGustavs LaumanisPaula LužinskaEvelīna Marta TrinkovaGerda Undīne Ēķe, Ralfs Grinbergs, Ginters Lūsa, Līva Emīlija Mozule, Laura Rastaka, Aivita Rižikova, Denis Šeškjans, Linards Veide, Silvars Ritvars Malcenieks
1.B klase
Ar izcilām sekmēm mācībāsAr labām un teicamām sekmēm mācībās
Niks Jānis KaļinovskisKristiāna Alise ŠīranteNauris Brikmanis, Toms Krists Ciguzis, Elizabete Eglīte, Laura Luīze Jančevska, Melānija Eva Skriaba, Martins Traubergs, Dāvids Voitehovskis, Emīls Reinis Zariņš
2.klase
Ar izcilām sekmēm mācībāsAr labām un teicamām sekmēm mācībās
Pēteris GailisKrists LānsMērija MeteneEtīna Emīlija SaulīteLaura ŽirneRinalds Antons, Lizete Leontīne Bērziņa, Evelīna Čižinoka, Herberts Vilhelms Fimbauers, Sabīne Marta Gavare, Dagmāra Ivanovska, Laine Kļaviņa, Rojs Daniels Lazars, Kristija Karolīna Pole, Sabīne Elizabete Semeņjuka, Viktorija Smirnova, Niks Raivo Šulcs, Oskars Veips, Sonora Verovkina, Nikola Zaiceva
3.klase
Ar izcilām sekmēm mācībāsAr labām un teicamām sekmēm mācībās
Alise Sendija ArājaLaura BaldiņaMarina LavrenovaDinija PinkuleSamanta ZirneLaura Luīze Birzgale, Kristaps Bišs, Samanta Kurpa, Inese Neimane, Milana Pētersone, Daniela Kristiāna Straume, Endijs Šapīrovs, Karīna Virse, Kristaps Vingris
4.klase
Ar izcilām sekmēm mācībāsAr labām un teicamām sekmēm mācībās
Džeina Kitija KalīteLiene MālnieceElīza Marta Buņķe, Kristiāna Kate Erģe, Eduards Janītis, Nikola Ņikitina, Gustavs Stikāns, Daniels Ulpe, Dāvis Žuravļevs

Valmieras 5.vidusskolas labākie (5.-12.kl.) 2013./2014.m.g. gadā
VietaSkolēna vārds, uzvārdsKlaseVidējā atzīme
1.Arita Sukure5.a9,4
2.Loreta Anna Brence5.a9,1
2.Amanda Purcena10.a9,1
3.Inga Pīre12.a9
4.Kristīne Deruma9.a8,9
4.Elza Medne12.a8,9
5.Margarita Mikalukste5.a8,8
6.Ance Luīze Apsīte5.a8,7
6.Gustavs Māziņš6.a8,7
7.Viktorija Ščepetova6.a8,6
7.Ernests Klāvs Losičs5.a8,6
7.Alberts Edgars Bērziņš6.a8,6
7.Agnese Skriaba6.a8,6
7.Signe Volkoviča12.b8,6
8.Amanda Dana Jase5.a8,5
8.Alise Dvarele6.a8,5
8.Anete Grīviņa10.b8,5
8.Dāvis Ābols12.a8,5
8.Gundega Pēkšēna12.b8,5
9.Roberts Saulītis5.a8,3
9.Uldis Bērziņš11.a8,3
10.Markuss Artis Kozlovs5.a8,2

Valmieras 5.vidusskolas labākie (5.-12.kl.) 2013./2014.m.g.1.semestris
vietaskolēna vārds, uzvārdsklasevidējā atzīme
1.Arita Sukure5.a9,4
2.Loreta Anna Brence5.a9,2
3.-4.Ance Luīze Apsīte5.a9
3.-4.Amanda Purcena10.a9
5.Gustavs Māziņš6.a8,9
6.-8.Elza Medne12.a8,8
6.-8.Inga Pīre12.a8,8
6.-8.Viktorija Ščepetova6.a8,8
9.Alise Dvarele6.a8,64
10.Markuss Artis Kozlovs5.a8,6
10.Ernests Klāvs Losičs5.a8,6


TOP 10
Valmieras 5.vidusskolas labākie (5.-12.kl.) 2012./2013.m.g.1.semestris
vietaSkolēna vārds, uzvārdsklaseVidējā atzīme
1.Amanda Purcena9.a9,07
2.Viktorija Ščepetova5.a8,91
3.Roberta Solovjova6.a8,86
4.-6.Alberts Edgars Bērziņš5.a8,73
4.-6.Gustavs Māziņš5.a8,73
4.-6.Ieva Neļķe7.a8,73
7.Inga Pīre11.a8,69
8.Elza Medne11.a8,63
9.Signe Volkoviča11.b8,61
10.Kristīne Deruma8.a8,53
10.Gundega Pēkšēna11.b8,53