Sasniegumi mācībās


Skolēnu sasniegumi Valmieras pilsētas un novadu mācību priekšmetu olimpiādēs  2017./2018.m.g.

Gustavs Māziņš (10.a kl.) bioloģijas olimpiāde 2. vieta (skolotāja Maruta Berģe)
Ernests Klāvs Losičs (9.a kl.) fizikas olimpiāde 2. vieta (skolotāja Lolita Krilova)
Herberts Vilhelms Fimbauers (6.a kl.) angļu val. olimpiāde atzinība  (skolotāja Aija Zaķe)
Džulians Lapsa (8.a kl.) angļu val. olimpiāde atzinība (skolotāja Maija Spilberga)
Gustavs Laumanis (5.a kl.) matemātikas olimpiāde 3. vieta (skolotāja Inese Lazdiņa)
Alise Dulberga (5.a kl.) matemātikas olimpiāde 3. vieta (skolotāja Inese Lazdiņa)
Pēteris Gailis (6.a kl.) matemātikas olimpiāde 1. vieta (skolotāja Linda Broka)
Liene Mālniece (8.a kl.) matemātikas olimpiāde atzinība (skolotāja Ilona Zēmele)
Margarita Mikalukste (9.a kl.) krievu valodas olimpiāde (svešvaloda, A grupa) 1. vieta (skolotāja Jeļena Maksimceva)
Krista Siksaliete (12.b kl.) ekonomikas olimpiāde atzinība (skolotāja Inta Grabe)

Valmieras 5.vidusskolas 1. – 4.klašu skolēnu dalība mācību priekšmetu olimpiādēs, konkursos, sacensībās 2016./2017.m.g.

Mācību priekšmetsSkolēna vārds,uzvārdsSkolotājs – konsultantsRezultāti
Valmieras pilsētas un novadu skolu 2.klašu kombinētā olimpiāde
Mārcis Vīksna ( 2.a)
Inese Ulpe
Dalība
Gabriela Grase ( 2.a)Dalība
Valmieras pilsētas un novadu skolu 3.klašu latviešu valodas olimpiāde
Betija Šarlote Šmite (3.b)
Inese Mola
ATZINĪBA
Grēta Valtere (3.b)Dalība
Valmieras pilsētas un novadu skolu 3.klašu matemātikas olimpiāde
Līga Žirne ( 3.a kl.)Dace CiguzeDalība
Estere Elbrete ( 3.b kl.)Sanita ApsīteDalība
Valmieras pilsētas un novadu skolu 4.klašu matemātikas olimpiāde
Gustavs Laumanis (4.a)
Sanita Apsīte
3.VIETA
Alise Dulberga (4.a)ATZINĪBA
Valmieras pilsētas un novadu skolu 4.klašu latviešu valodas olimpiāde
Alise Dulberga (4.a)Sanita ApsīteATZINĪBA
Laura Luīze Jančevska (4.b)Līga CimdiņaDalība
Lasīšanas konkurss 2.klasēm “Veltījums Latvijai”
Mārcis Vīksna (2.a)Inese Ulpe2.vieta
Miks Laumanis (2.a)Dalība
Annija Zariņa ( 2.a)Elīna StuceDalība
Valmieras pilsētas un novadu skolēnu skatuves runas un mazo formu uzvedumu konkurss
Silvars Ritvars MalcenieksSanita ApsīteII pakāpe
( 4.a)
Emīlija Lote Vilne ( 1.a)Gunta MitjkovaIII pakāpe
Linards Veide ( 4.a)
III pakāpe
Konkurss “Superziķeris 2017” Valmieras pilsētas skolām
Ginters Lūsa ( 4.a)
Inese Ulpe
2.vieta
Gustavs Laumanis ( 4.a)3.vieta
Emīls Reinis Zariņš (4.b)Dalība
XX stāstnieku konkurss „Teci,teci valodiņa”
Silvars Ritvars Malcenieks (4.a)Sanita ApsīteI pakāpe un
Līga Cimdiņatituls “Dižais stāstnieks”
Alise Līga Meistere ( 3.b)ATZINĪBA
Inese Mola
Skolas kombinētā olimpiāde 2.kl.
Mārcis Vīksna 2.aInese Ulpe1.vieta
Gabriela Grase 2.aElīna Stuce2.vieta
Roberts Baškers 2.b3.vieta
Skolas matemātikas olimpiāde 3.klasēm
Līga Žirne 3.aDace Ciguze1.vieta
Betija Šarlote Šmite 3.bSanita Apsīte2.vieta
Estere Elbrete 3.b
Tomass Vanters 3.a3.vieta
Skolas latviešu valodas olimpiāde 3.kl.gr.
Betija Šarlote Šmite 3.bInese Mola1.vieta
Grēta Valtere 3.b2.vieta
Līga Žirne 3.aDace Ciguze3.vieta
Skolas matemātikas olimpiāde 4.klasēm
Alise Dulberga 4.a
Sanita Apsīte
1.vieta
Gustavs Laumanis 4.a2.vieta
Aivita Rižikova 4.a3.vieta
Skolas latviešu valodas olimpiāde 4.kl.gr.
Alise Dulbrga 4.aSanita Apsīte1.vieta
Luīze Jančevska 4.bLīga Cimdiņa2.vieta
Paula Lužinska 4.a3.vieta
Skolas skatuves runas konkurss 1. – 3.kl. grupa
Lote Emīlija Vilne 1.aGunta Mitjkova1.vieta
Mētra Rozīte 1.bSanta Urbāne Dace Ciguze2.vieta
Justīne Stilve 3.aInese Ulpe
Marks Žarčenko 2.a3.vieta
Skolas skatuves runas konkurss 4. – 6.kl. grupa
Silvars Ritvars Malcenieks 4.a
Sanita Apsīte
1.vieta
Linards Veide 4.a2.vieta
Skolas stāstnieku konkurssSilvars Ritvars Malcenieks 4.aSanita Apsīte1.vieta
1. – 4.klasēmAlise Līga Meistere 3.b
Inese Mola2.vieta
Skolas izteiksmīgās lasīšanas konkurss
Mārcis Vīksna 2.aInese Ulpe1.vieta
Miks Laumanis 2.a2.vieta
Annija ZariņaElīna Stuce3.vieta
Sporta laureāti
Paula Lužinska 4.aArta Gredzena1vieta Rudens krossā
Līga Žirne 3.aDace Jākobsone1vieta Rudens krossā
Georgs Māziņš 3.a1vieta Rudens krossā
Makulatūras vākšanas konkurss
Estere Elbrete 3.b
1.vieta – 335 kg

Skolēnu sasniegumi Valmieras pilsētas un novadu mācību priekšmetu olimpiādēs 2016./2017. m.g.:

Alberts Edgars Bērziņš (9.a kl.) mūzikas olimpiāde III vieta (skolotāja Ilona Veide)

Alise Dulberga (4.a kl.) matemātikas olimpiāde atzinība (skolotāja Sanita Apsīte)

Gustavs Laumanis (4.a kl.) matemātikas olimpiāde III vieta (skolotāja Sanita Apsīte)

Pēteris Gailis (5.a kl.) matemātikas olimpiāde I vieta (skolotāja Linda Broka)

Gustavs Māziņš (9.a kl.) fizikas olimpiāde atzinība (skolotāja Lolita Krilova)

Alberts Edgars Bērziņš (9.a kl.) fizikas olimpiāde atzinība (skolotāja Lolita Krilova)

Kristaps Bišs (6.a kl) angļu valodas olimpiāde atzinība (skolotāja Aija Zaķe)

Skolēnu sasniegumi valstī 2015./2016.m.g.:

Pēteris Bērziņš (12.a) 3. vieta valsts ekonomikas olimpiādē (bronzas medaļa),(skolotāja Inta Grabe)

Skolēnu sasniegumi Vidzemes reģionā 2015./2016.m.g.:

Gustavs Māziņš (8.a) 8. klašu ģeogrāfijas olimpiāde “Eiropas Vidusjūras valstis”. 3. vieta (skolotāja Daila Ranše)

Skolēnu sasniegumi Valmieras pilsētas un novadu mācību priekšmetu olimpiādēs 2015./2016. m.g.:

Liene Mālniece (6.a kl.) 6.klašu informātikas olimpiāde 3. vieta (skolotāja Lolita Krilova)

Eduards Janītis (6.a kl.) 6. klašu mājturības/mājsaimniecības un tehnoloģiju (koka un metāla tehnoloģijās un mājturībā) olimpiāde 3. vieta (skolotājs Andris Karlsons)

Lizete Leontīe Bērziņa (4.a kl.) 4.klašu vizuālās mākslas olimpiāde 2. vieta (skolotāja Gunta Mitjkova)

Paula Lužinska (3.a kl.) 3.klašu latviešu valodas olimpiāde atzinība (skolotāja Sanita Apsīte)

Alise Dulberga (3.a kl.) 3.klašu latviešu valodas olimpiāde atzinība (skolotāja Sanita Apsīte)

Gustavs Māziņš (8.a kl.) vācu valodas olimpiāde 2. vieta (skolotāja Līga Kliesmete)

Pēteris Gailis (4.a) matemātikas olimpiāde 3.vieta (skolotāja Gunta Mitjkova)

Alise Dulberga (3.a) matemātikas olimpiāde 3.vieta (skolotāja Sanita Apsīte)

Aleksis Ābols (9.a) matemātikas olimpiāde atzinība (skolotāja Ilona Zēmele)

Krista Siksaliete (1o.b) matemātikas olimpiāde 3.vieta (skolotāja Linda Broka)

Amanda Purcena (12.a) ekonomikas olimpiāde atzinība (skolotāja Inta Grabe)

Pēteris Bērziņš (12.a) ekonomikas olimpiāde 1.vieta (skolotāja Inta Grabe)

Gustavs Māziņš (8.a) 8.-9. klašu latviešu valodas un literatūras olimpiāde 3.vieta (skolotāja Līga Kliesmete)

Alberts Bērziņš (8.a) mūzikas olimpiāde atzinība (skolotāja Ilona Veide)

Madara Lāce (12.a) krievu valodas (svešvalodas) olimpiāde 3.vieta (skolotāja Jeļena Maksimceva)

Skolēnu sasniegumi valstī 2014./2015.m.g.:

Uldis Bērziņš (12.a) 2. vieta valsts ekonomikas olimpiādē (sudraba medaļa)(skolotāja Inta Grabe)
Egita Spirģe (12.a) 3. vieta valsts ekonomikas olimpiādē (bronzas medaļa)(skolotāja Inta Grabe)

Skolēnu sasniegumi Vidzemes reģionā 2014./2015.m.g.:

Pēteris Gailis (3.a) 3. klašu matemātikas olimpiāde 3. vieta (skolotāja Gunta Mitjkova)

Skolēnu sasniegumi Valmieras pilsētas un novadu mācību priekšmetu olimpiādēs 2014./2015. m.g.:

Toms Višķers (9.a) 9.klašu vācu valodas olimpiāde 3. vieta (skolotāja Lāse Balode)
Gustavs Māziņš (7.a) 5.-7. klašu informātikas olimpiāde 3.vieta (skolotāja Lolita Krilova)
Markuss Kozlovs (6.a) mājturības/mājsaimniecības un tehnoloģiju olimpiāde atzinība (skolotājs Andris Karlsons)
Aleksis Ābols (8.a) 8.klašu ģeogrāfijas olimpiāde atzinība (skolotāja Rita Rozīte)
Alise Dulberga (2.a) 2.klašu kombinētā olimpiāde 3.vieta (skolotāja Sanita Apsīte)
Lauris Jančevskis, Amanda Purcena, Dāvis Zvirbulis, Pēteris Bērziņš (11.a) komandu olimpiāde informātikā 3.vieta (skolotāja Vidaga Āboliņa)
Elīna Žuravļeva (8.a) 8.klašu vācu valodas olimpiāde atzinība (skolotāja Lāse Balode)
Justīne Alksne (8.a) 8.klašu vācu valodas olimpiāde atzinība (skolotāja Lāse Balode)
Pēteris Gailis (3.a) 3. klašu matemātikas olimpiāde 1. vieta (skolotāja Gunta Mitjkova)
Etīna Emīlija Saulīte (3.a) 3. klašu matemātikas olimpiāde atzinība (skolotāja Gunta Mitjkova)
Egita Spirģe (12.b) IX mūzikas olimpiāde B grupā 1. vieta (skolotāja Ilona Veide)
Jānis Paulsons (5.a) 5.-8.kl. matemātikas olimpiāde atzinība (skolotāja Ilona Zēmele)
Ernests Klāvs Losičs (6.a) 6.klašu angļu valodas olimpiāde 2. vieta (skolotāja Maija Blūzma)
Egita Spirģe (12.b) 10.-12.klašu ekonomikas olimpiāde 1. vieta (skolotāja Inta Grabe)
Uldis Bērziņš (12.a) 10.-12.klašu ekonomikas olimpiāde 2. vieta (skolotāja Inta Grabe)
Madara Lāce (12.b) 10.-12.klašu krievu valodas olimpiāde 2. vieta (skolotāja Jeļena Maksimceva)
Amanda Purcena (11.a) 11.klašu matemātikas olimpiāde 3.vieta (skolotāja Ilona Zēmele)
Liene Mālniece, Loreta Anna Brence, Arita Sukure (6.a) 5.-6.klašu sociālo zinību komandu olimpiāde atzinība (skolotāja Sigita Ābele)
Adrians Aleksandrs Magone (8.a) mājturības/mājsaimniecības un tehnoloģiju olimpiāde 2.vieta (skolotājs Andris Karlsons)
Kristīne Deruma (10.a) 10.klašu bioloģijas olimpiāde 3. vieta (skolotāja Maruta Berģe)

Skolēnu sasniegumi Valmieras pilsētas un novadu mācību priekšmetu olimpiādēs 2013./2014. m.g.:

Elza Medne (12.a) 10.-12.klašu vācu valodas olimpiāde 1. vieta (skolotāja Lāse Balode)
Krišs Lužinskis (9.a) 9.klašu fizikas olimpiāde atzinība (skolotāja Lolita Krilova)
Silvestrs Tīrons (12.a) 10.-12.klašu ģeogrāfijas olimpiāde 1. vieta (skolotāja Daila Ranše)
Signija Gurceva (9.a) 9 klašu krievu valodas olimpiāde A grupa 2. vieta (skolotāja Anita Navicka)
Jonatans Mednis (11.a) mūzikas olimpiāde vecākā grupa 2. vieta (skolotāja Ilona Veide)
Gustavs Māziņš (6.a) dabaszinību olimpiāde 3. vieta (skolotāja Rita Rozīte)
Gustavs Māziņš (6.a) latviešu valodas un literatūras 6.-7.kl. olimpiāde 3. vieta (skolotāja Līga Kliesmete)
Ernests Klāvs Losičs (5.a) matemātikas olimpiāde 3. vieta (skolotāja Inese Lazdiņa)
Pēteris Gailis (2.a) atzinība 2.klašu kombinētā olimpiāde (skolotāja Gunta Mitjkova).
Samanta Zirne (3.a) atzinība 3.klašu latviešu valodas olimpiāde (skolotāja Inese Ulpe).
Nikola Ņikitina (4.a) atzinība 4.klašu latviešu valodas olimpiāde (skolotāja Dace Ciguze).
Toms Amsons (12.a), Dāvis Ābols (12.a), Inga Pīre (12.a), Ieva Spalviņa (11.a), informātikas komandu olimpiāde 2. vieta (skolotāja Vidaga Āboliņa)
Gustavs Māziņš (6.a) informātikas 5.-7.kl. olimpiāde 2. vieta (skolotāja Lolita Krilova)

Skolēnu sasniegumi valstī 2013./2014.m.g.:

Silvestrs Tīrons (12.a) 3. vieta valsts ģeogrāfijas olimpiādē (bronzas medaļa)(skolotāja Daila Ranše)
Elza Medne (12.a) 3. vieta valsts vācu valodas olimpiādē (bronzas medaļa)(skolotāja Lāse Balode)
Elza Medne (12.a) iekļūšana valsts vācu valodas 44. olimpiādes 3. posma 2. kārta
Silvestrs Tīrons (12.a) 3. vieta Jauno ģeogrāfu skolas organizētajās Latvijas 38. atklātās ģeogrāfijas olimpiādes priekšsacīkstēs
Silvestrs Tīrons (12.a) 2. vieta kopvērtējumā un 1. vieta 12.klašu grupā Vidzemes jauno ģeogrāfu skolas pirmajā kārtā

Skolēnu sasniegumi Valmieras pilsētas un novadu apvienības mācību priekšmetu olimpiādēs 2012./2013. m.g.

N.p.k.Vārds, uzvārdsKlaseMācību priekšmetsRezultāts
1.Ernests Klāvs Losičs(S.Apsīte)4.aMatemātika1.vieta
2.Silvestrs Tīrons(D.Ranše)11.aĢeogrāfija2.vieta - novadā
atzinība – valstī
3.Aleksis Ābols(I. Zēmele)6.aMatemātika2.vieta
4.Elza Medne(L.Balode)11.aVācu valoda (10.-12.kl.)3.vieta
5.Elza Medne(I.Kurvīte)11.aLatviešu valoda un literatūra(11.-12.kl.)3.vieta
6.Egita Spirģe(L.Broka)10.bMatemātika3.vieta
7.Ieva Neļķe(L.Krilova)7.aInformātika3.vieta
8.Gustavs Māziņš(L.Krilova)5.aInformātikaatzinība
9.Amanda Purcena(I.Lazdiņa)9.aMatemātikaatzinība
10.Amanda Purcena(L.Krilova)9.aFizikaatzinība
11.Jānis Jankēvics(I.Grabe)12.aEkonomikaatzinība
12.Jonatāns Mednis( I.Veide)10.aMūzikaatzinība
13.Jānis Ivanovs(G.Dzirkalis)12.aVēstureatzinība
14.Elmārs Grugulis(I.Pavlovskis)7.aLatvijas vēstureatzinība
15.Kristīne Damberga(J.Maksimceva)12.bKrievu valodaatzinība

2011./2012.māc.g. Valmieras pilsētas un novadu olimpiādes sasniegumi

Vācu valoda 10. klasēm

Elza Medne I vieta

Sintija Lovkina IIIvieta

Informātika 5.-7.klasēm

Ieva Neļķe 6.a kl. Atzinība (sk-ja Lolita Krilova)

Informātika 10.klasei

Inga Pīre II vieta

Inga Pīre, Dāvis Ābols, Elīna Sāne, Toms Amsons – komandu vērtējumā III vieta (sk-ja Vidaga Āboliņa)


Angļu valoda

Kristers Pauļukevičs 12.b kl. III vieta (sk-ja Aija Zaķe)

Vācu valoda

Elza Medne 10.a kl. Atzinība (skolotāja Lāse Balode)

Krievu val. (svešvaloda)

Alise Grabina 12.a kl. II vieta (skolotāja Jeļena Maksimceva)

Mūzika

Nora Urbāne 11.a kl. Atzinība (skolotāja Ilona Veide)

Vizuālā māksla

Agnese Erģe 8.a kl. III vieta (skolotāja Sanita Ļeļeva)

Ekonomika

Lelde Buklagina 12.a kl. II vieta (skolotāja Inta Grabe)

Simona Birzgale 12.a kl. III vieta (skolotāja Inta Grabe)

Matemātika

Megija Enžela Smirnova 7.a kl. III vieta (skolotāja Linda Broka)

Ģeogrāfija

Silvestrs Tīrons 10.a kl. II vieta (skolotāja Daila Ranše)