Gustavs Māziņš uzvar LTV erudīcijas spēlē “Gudrs, vēl gudrāks” desmito klašu finālā

Publicēts 2018. gada 26. janvārī

Latvijas televīzijas (LTV) veidotajā erudīcijas spēlē “Gudrs, vēl gudrāks” desmito klašu grupā par uzvarētāju kļuvis mūsu skolas 10.a klases skolēns Gustavs Māziņš.

25. janvārī Gustavs Māziņš pārliecinoši iekļuva finālā, atbildot uz jautājumiem par mācību vielu un sabiedriski aktuālām tēmām mūzikā, vēsturē, politikā un citās jomās, pierādīja, ka ir erudītākais desmitklasnieks Latvijā.

Jautāts par dalību TV spēlē „Gudrs, vēl gudrāks", Gustavs Māziņš stāsta:

“Domāju, ka nevaru novērtēt to, vai jautājumi bija viegli vai grūti, manuprāt, ja tu zini, tad ir viegli, ja ne, - tad grūti. Man paveicās, ka daudz ko zināju. Pirms fināla es negatavojos, vienkārši paļāvos uz savām zināšanām, pirms pusfināla gan pāršķirstīju bioloģijas un vēstures grāmatu. Gribētos ticēt, ka man ir diezgan plašs redzesloks, kas arī palīdzēja 3. kārtā izvirzīties stipri priekšā konkurentiem, jo jautājumus, kuros bija jānospiež poga pirmajam, tos es zināju. Un 4. kārta jau bija pilnīga veiksmes spēle, kurā varēja būt apslēpts gan ļoti viegls, gan grūts jautājums, bet laikam arī ar tiem izdevās tikt galā. Kopumā ar rezultātu esmu apmierināts.”

Iecienītajā LTV gudrinieku spēlē Gustavu atbalstīja ne tikai klasesbiedri, bet arī fizikas un informātikas skolotāja Lolita Krilova, ģeogrāfijas skolotāja Daila Ranše un skolas psiholoģe Inita Trapāne. Varam lepoties, ka mūsu skolā mācās Latvijas 10.klašu gudrākais zēns.

Kļūstot par spēles uzvarētāju, Gustavs Māziņš saņēma GRAND PRIX – Giroskūteri, žurnālu “Nezināmā Vēsture”, kā arī Vītola fonda e-klases balvu 500 eiro pašizaugsmei.

Finālspēli LTV1 ekrānos varēs vērot 23.februārī.

Apsveicam un lepojamies ar Gustava Māziņa sasniegumiem!