Uzņēmējdarbības skolas nodarbība mūsu skolā

Publicēts 2019. gada 21.novembrī

Ceturtdien, 21. novembrī mūsu skolā notika pirmā "Turības" uzņēmējdarbības skolas nodarbība. Tajā piedalījās mūsu skolas un Ozolnieku vidusskolas audzēkņi.

Šajā projektā jauniešiem tiek piedāvātas saistošas lekcijas. Vieslekciju “Komandā ir spēks” atklāja un vadīja Biznesa augstskolas “Turība” pasniedzēja vadības, menedžmenta, lietvedības un prezentāciju mākslā Jolanta Brilte, bet otrajā lekcijā ar enerģētisku stāstu “Mārketinga nozīme mūsdienās” priecēja dr.oec,docente, programmas "Mārketings un tirdzniecības vadība" un "Mārketings un tirdzniecība" direktore Iveta Liniņa.

Pēc nodarbībām jaunieši ar skolotājiem apmeklēja Valmieras Biznesa inkubatoru un vecākais projekta vadītājs Juris Čeičs iepazīstināja ar uzņēmējdarbības vidi.