Mācībās labākie skolēni

Mācībās labākie skolēni 2020./ 2021. mācību gada 1.semestrī

Lepojamies ar sākumskolas skolēniem, kuriem vidējā atzīme 1.semestrī ir 8,5 un augstāka - Toms Cimermanis, Marta Laumane, Ralfs Pētersons, Toms Pētersons, Justīne Psjuka, Linda Bekere, Elīze Lāce, Agris Viļumsons, Marija Allika, Rebeka Antonova, Luīze Balode, Samanta Bērziņa, Matīss Jurciņš, Jēkabs Stucis, Krista Baškere, Mērija Radvile, Alans Aleksandrs Šlujevs, Katrīna Bergsone, Klāvs Kalniņš, Dārta Katana, Kristiāna Lavrenova, Alberts Rokpelnis, Samanta Zeibarte.

Lepojamies ar 5.-12.klašu skolēniem, kuriem vidējā atzīme 1.semestrī ir 8,5 un augstāka un kuri par šiem sasniegumiem saņēma Valmieras pilsētas pašvaldības apbalvojumu - Anna Klūga, Elīna Klūga, Roberts Švalbe, Emīlija Lote Vilne, Rūta Antone, Matīss Dzenītis, Anna Andželika Rozīte, Mētra Evelīna Rozīte, Anna Aleksandra Šimanska, Emīls Ābele, Tristans Lapsa, Annija Zariņa, Ernests Ābols, Alma Lauma Jaunzeme, Georgs Māziņš, Marks Cinis, Estere Elbrete, Markuss Kirilovičs, Grēta Valtere, Daniels Gušča, Elīna Bērziņa, Alise Dulberga, Laura Rastaka, Pēteris Gailis, Daniela Kristiāna Straume, Tīna Sondora Baranovska, Eduards Janītis, Džuljeta Tetere, Patrīcija Šterna, Loreta Balode, Ernests Losičs, Arita Sukure, Santa Dzirkale.

Burtnieku pašvaldības apbalvojumu saņēma skolēni, kuru vidējā atzīme 1.semestrī ir 8, 0 un augstāka - Adrians Zariņš, Kate Unāme, Rebeka Bekere, Matīss Dzenītis.

Priecājamies par skolēniem, kuru vidējā atzīme 1.semestrī ir 8,0 un augstāka - Miķelis Kalniņš, Everts Kokins, Alise Pozņaka, Laura Balode, Sofija Lapiņa, Kate Unāme, Emīls Iesals, Luīze Linda Saliņa, Agneta Sprukta, Rolands Šmits, Megija Dreimane, Gabriela Grase, Emīlija Dārta Melbārde, Alise Veidemane, Valters Ozollapa, Niks Jānis Kaļinovskis, Vanesa Inta Petrovska, Ralfs Rafaels Lapinskis, Džeina Kitija Kalīte, Jānis Paulsons, Ance Luīze Apsīte, Deivids Bušs, Sandija Erdmane, Linda Kalve, Džulians Lapsa, Sanija Ozoliņa.

Mācībās labākie skolēni 2019./ 2020. mācību gadā

Valmieras pilsētas pašvaldība, kā arī Burtnieku novada pašvaldība katru gadu apbalvo mācībās labākos skolēnus ar naudas balvām. Lepojamies ar mūsu 4.-12.klašu skolēniem, kuri ieguvuši šo apbalvojumu!

Mācību sasniegumi 2016./2017. mācību gadā

1.a klasē

Ar izcilām sekmēm mācībās:

Anna Klūga

Elīna Klūga

Diāna Osvalde

Emīlija Lote Vilne

Ar labām un teicamām sekmēm :

Adriana Krista Amsone

Evelīna Eberharde

Roberts Fokerots

Pēteris Dāvis Liepiņš

Lauris Majors

Edvards Polis

Aleksa Kristiāna Saulīte

Nikola Svile

Ernests Vītols

Linda Zālīte

Amanda Zelča

1.b klasē

Ar izcilām sekmēm mācībās:

Niks Jirgensons

Andželika Anna Rozīte

Mētra Evelīna Rozīte

Anna Aleksandra Šimanska

Ar labām un teicamām sekmēm :

Rūta Antone

Matīss Dzenītis

Oskars Apsītis

Luīze Linda Saliņa

Rolands Šmits

2.a klasē

Ar izcilām sekmēm mācībās:

Tīna Patrīcija Lapsa

Miks Laumanis

Ralfs Karlens Melkerts

Mārcis Vīksna

Ar labām un teicamām sekmēm :

Emīls Ābele

Gabriela Grase

Megija Dreimane

Kristīne Kaminska

Sintija Jerumāne

Eva Obuka

Marks Žarčenko

Jūlija Zaharenkova

2.b klasē

Ar izcilām sekmēm mācībās:

Tristans Lapsa

Justīne Viļumsone

Annija Zariņa

Markuss Spiridonovs

Ar labām un teicamām sekmēm :

Roberts Baškers

Roberts Cēbers

Evelīna Eglīte

Emīlija Dārta Melbārde

Gustavs Malcenieks

3.a klasē

Ar izcilām sekmēm mācībās:

Alma Lauma Jaunzeme

Georgs Māziņš

Amanda Tetere

Alise Veidemane

Līga Žirne

Ar labām un teicamām sekmēm :

Ernests Ābols

Dāvids Kārlis Āboltiņš

Marta Patrīcija Dzērve

Valters Erģis

Sendija Goldšteine

Dārta Kalniņa

Adele Stikāne

3.b klasē

Ar izcilām sekmēm mācībās:

Estere Elbrete

Grēta Valtere

Daniels Gušča

Betija Šarlote Šmite

Markuss Kirilovičs

Ar labām un teicamām sekmēm:

Marks Cinis

Renārs Bīriņš

Rodrigo Grasis

Alise Līga Meistere

Lelde Līga Miķelsone

Roberta Viļuma

4.a klasē

Ar izcilām sekmēm mācībās:

Alise Dulberga

Evelīna Marta Lamaka

Gustavs Laumanis

Paula Lužinska

Laura Rastaka

Aivita Rižikova

Silvars Ritvars Malcenieks

Ar labām un teicamām sekmēm:

Gerda Undīne Ēķe

Ginters Lūsa

Denis Šeškjans

Linards Veide

4.b klasē

Ar izcilām sekmēm mācībās:

Laura Luīze Jančevska

Niks Jānis Kaļinovskis

Ar labām un teicamām sekmēm:

Nauris Brikmanis

Kristiāna Alise Šīrante

Martins Traubergs

5.klase

Ar izcilām sekmēm mācībās:

Lizete Leontīne Bērziņa

Pēteris Gailis

Etīna Emīlija Saulīte

Laura Žirne

Ar labām un teicamām sekmēm mācībās:

Evelīna Čižinoka

Krists Lāns

Mērija Metene

Kristija Karolīna Pole

6.klase

Ar izcilām sekmēm mācībās:

Alise Sendija Arāja

Daniela Kristiāna Straume

Ar labām un teicamām sekmēm mācībās:

Laura Baldiņa

Laura Luīze Birzgale

Kristaps Bišs

Marina Lavrenova

Inese Neimane

Samanta Zirne

7.klase

Ar izcilām sekmēm mācībās:

Liene Mālniece

Ar labām un teicamām sekmēm mācībās:

Eduards Janītis

8.klase

Ar labām un teicamām sekmēm mācībās:

Ance Luīze Apsīte

Loreta Anna Brence

Markuss Artis Kozlovs

Margarita Mikalukste

Roberts Saulītis

Arita Sukure

9.klase

Ar izcilām sekmēm mācībās:

Alberts Edgars Bērziņs

Gustavs Māziņš

Ar labām un teicamām sekmēm mācībās:

Viktorija Ščepetova

10.a klase

Ar labām un teicamām sekmēm mācībās:

Aleksis Ābols

Erita Keita Krusta

10.b.klase

Ar labām un teicamām sekmēm mācībās:

Ketlīna Paula Kazaka

11.b klase

Ar izcilām sekmēm mācībās:

Elīna Pinne

Krista Siksaliete

Ar labām un teicamām sekmēm mācībās:

Lelde Dambīte

12.a klase

Ar izcilām sekmēm mācībās:

Kristīne Deruma

Ar labām un teicamām sekmēm mācībās:

Rimants Jančevskis

Ance Vaivode

12.b klase

Ar labām un teicamām sekmēm mācībās:

Amanda Priedīte

Megija Enžela Smirnova

Mācību sasniegumi 2015./2016.m.g.

1.a klasē

Ar izcilām sekmēm mācībās:

Gabriela Grase

Tīna Patrīcija Lapsa

Miks Laumanis

Jūlija Zaharenkova

Ar labām un teicamām sekmēm :

Megija Dreimane

Alekss Hasans Jerli

Sintija Jerumāne

Kristīne Kaminska

Deivids Kauliņš

Ralfs Karlens Petrovs

Alekss Šīmanis

Mārcis Vīksna

Marks Žarčenko

1.b klasē

Ar izcilām sekmēm mācībās:

Tristans Lapsa

Justīne Viļumsone

Annija Zariņa

Ar labām un teicamām sekmēm :

Roberts Baškers

Gustavs Malcenieks

Markuss Spiridonovs

2.a klasē

Ar izcilām sekmēm mācībās:

Alma Lauma Jaunzeme

Georgs Māziņš

Amanda Tetere

Alise Veidemane

Līga Žirne

Ar labām un teicamām sekmēm :

Ernests Ābols

Dāvids Kārlis Āboltiņš

Agris Balodis

Valters Erģis

Sendija Goldšteine

Dārta Kalniņa

Adele Stikāne

Tomass Vanters

2.b klasē

Ar izcilām sekmēm mācībās:

Estere Elbrete

Markuss Kirilovičs

Grēta Valtere

Ar labām un teicamām sekmēm :

Marks Cinis

Rodrigo Grasis

Daniels Gušča

Alise Līga Meistere

Lelde Līga Miķelsone

Valters Ozollapa

Betija Šarlote Šmite

Kristers Vilnis

Roberta Viļuma

3.a klasē

Ar izcilām sekmēm mācībās:

Alise Dulberga

Evelīna Marta Lamaka

Gustavs Laumanis

Paula Lužinska

Laura Rastaka

Aivita Rižikova

Ar labām un teicamām sekmēm :

Gerda Undīne Ēķe

Ralfs Grinbergs

Ginters Lūsa

Silvars Ritvars Malcenieks

Denis Šeškjans

Linards Veide

3.b klasē

Ar labām un teicamām sekmēm:

Nauris Brikmanis

Elizabete Eglīte

Niks Jānis Kaļinovskis

Kristiāna Alise Šīrante

Martins Traubergs

4.a klasē

Ar izcilām sekmēm mācībās:

Lizete Leontīne Berziņa

Pēteris Gailis

Mērija Metene

Etīna Emīlija Saulīte

Laura Žirne

Ar labām un teicamām sekmēm:

Herberts Vilhelms Fimbauers

Evelīna Čižinoka

Sabīne Marta Gavare

Dagmāra Ivanovska

Krists Lāns

Kristija Karolīna Pole

Sabīne Elizabete Semeņjuka

Nikola Zaiceva


5.a klase

Ar izcilām sekmēm mācībās:

Alise Sendija Arāja

Laura Baldiņa

Marina Lavrenova

Ar labām un teicamām sekmēm mācībās:

Laura Luīze Birzgale

Kristaps Bišs

Samanta Kurpa

Inese Neimane

Daniela Kristiāna Straume

Kristaps Vingris

6.a klase

Ar izcilām sekmēm mācībās:

Liene Mālniece

Ar labām un teicamām sekmēm mācībās:

Eduards Janītis

Džeina Kitija Kalīte

7.a klase

Ar izcilām sekmēm mācībās:

Arita Sukure

Ar labām un teicamām sekmēm mācībās:

Ance Luīze Apsīte

Loreta Anna Brence

Markuss Artis Kozlovs

Margarita Mikalukste

8.a klase

Ar izcilām sekmēm mācībās:

Alberts Edgars Bērziņš

Gustavs Māziņš

Ar labām un teicamām sekmēm mācībās:

Viktorija Ščepetova

9.a klase

Ar izcilām sekmēm mācībās:

Justīne Alksne

Luīze Andrejeva

Erita Keita Krusta

Ar labām un teicamām sekmēm mācībās:

Alise Stūre

Aleksis Ābols

Inese Abula

10.b klase

Ar izcilām sekmēm mācībās:

Elīna Pinne

Krista Siksaliete

11.a klase

Ar izcilām sekmēm mācībās:

Kristīne Deruma

11.b klase

Ar labām un teicamām sekmēm mācībās:

Megija Enžela Smirnova

12.a klase

Ar izcilām sekmēm mācībās:

Amanda Purcena

12.b klase

Ar izcilām sekmēm mācībās:

Anete Grīviņa


Mācību sasniegumi 2014./2015.m.g. 1.semestris