Mācību procesa organizēšana pēc Lieldienām

Publicēts 2021. gada 1.aprīlī

1.aprīlī Ministru kabinets (MK) lēmis, ka no 7.aprīļa pašvaldībās, kurās divu nedēļu kumulatīvais saslimstības rādītājs uz 100 000 iedzīvotāju nepārsniedz 200, klātienē var mācīties 1.-6. un 12. klašu skolēni. Valmierā 14 dienu kumulatīvais Covid-19 gadījumu skaits uz 100 000 iedzīvotāju 1.aprīlī ir 108, tāpēc Valmieras pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Valmieras izglītības iestāžu vadību lēmusi no 7.aprīļa klātienē organizēt mācības 1.-6. un 12. klašu skolēniem.

MK lēmis arī no 7.aprīļa epidemioloģiski drošajās pašvaldībās 7.- 11.klašu skolēniem atļaut klātienē mācīties divas dienas nedēļā, pēc tāda grafika, lai klases savā starpā netiktos. Šajās klasēs trīs dienas nedēļā mācību darbs turpināsies attālināti. Lai veiksmīgāk organizētu pāreju no attālinātā uz klātienes darbu, Valmieras pilsētas pašvaldība šo iespēju plāno 7.-11.klašu skolēniem nodrošināt no 12.aprīļa.

Vairāk informācijas šeit.