Tekvondo Valmiera

Mērķis: Veicināt tekvondo attīstību un pieejamību Latvijā.

Projektu realizē Korejas Republikas vēstniecība Latvijas Republikā sadarbībā ar Valmieras 5. vidusskolu, Valmieras pilsētas pašvaldību un Latvijas Tekvondo federāciju. Projektu Valmierā finansē Korejas Tekvondo veicināšanas fonds ar Korejas Republikas vēstniecības starpniecību.

Priecājamies, ka mūsu sadarbība turpinās!

Jau otro gadu Korejas vēstniecība atbalsta Taekvondo nodarbības maziem un lieliem. 25.septembrī, vēstnieks Seong-Jin Han un mūsu direktore Rudīte Markus parakstīja sadarbības memorandu, paredzot taekvondo apmācības skolā nodrošināt visu šo mācību gadu. Iesaistāmies!

Vairāk foto šeit

Taekvondo stunda

Vairāk foto šeit

Taekvondo attīstības fonda delegācijas viesošanās mūsu skolā

Vairāk foto šeit

"Taekvondo Valmierā" projekta atklāšana

Nu jau pāris dienu šis ir "karstais" temats skolā. Par to, ka šis sporta veids tiks iekļauts 2. un 10.klašu mācību programmās jau nākamajā mācību gadā. Par to, kurš noteikti dosies uz šī sporta veida interešu izglītības pulciņu, bet kurš vēl domā. Par to, ka tas nav tikai sporta veids, bet īpaša cīņas māksla, kas sevī var ietvert pat dejas mākslu. Jāsaka, ka kavējamies patīkamās atmiņās par šo notikumu un piedāvājam to darīt arī jums. Paldies Korejas Republikas vēstniecībai Latvijā!

Foto: Gustavs Māziņš (vairāk foto šeit)