Aizrautīgā Eiropa

Publicēts 2019. gada 3. maijā

30.aprīlī Valmieras 5.vidusskolā viesojās Eiropas Kustības Latvijā prezidents Andris Gobiņš un multimākslinieks Kaspars Blūms –Blūmanis ar pozitīvu emociju spēli ”Aizrautīgā Eiropa.” 40 minūšu laikā 5.-6., 10. – 11. klašu skolēni izspēlēja gan spēli, gan varēja pārdomāt par svarīgām tēmām, kas saistītas ar viņiem pašiem un arī Latviju un Eiropu. Nodarbības vadītāji rosināja domāt par to, cik svarīgi ir katram pašam apzināties sevi, ka nozīmīgi ir domāt par savu rīcību, nepaļauties uz citu spriedumiem, ka svarīgi ir būt radošiem un aktīviem. Dziļu iespaidu uz skolēniem atstāja spēles vadītāja Kaspara stāstītais par to, kā viņš no neveiksminieka kļuvis par veiksmīgu cilvēku un ka šajā ceļā pats svarīgākais ir pārkāpt savam “negribu” un sākt darīt, neizniekot savu laiku tukši un bezmērķīgi.

Paldies par jauko, atraktīvo stundu!