Iesaisties un veido skolas „Labbūtības ceļakarti”!

Publicēts 2021. gada 21.novembrī

Kāds talismans visvairāk piestāvētu Valmieras 5.vidusskolai un spētu Tevi uzmundrināt ikdienā un svētkos?

• Skolas labbūtības talismans – KAĶIS

Idejas autori saka:

1. Kaķenīte Grieta – Viņas tērps ir mīksts - kā mīkstā rotaļlieta, lai bērni var viņu samīļot. Kaķi ir gudri dzīvnieki, un viņi liek justies cilvēkiem labāk. Grieta zinās un jutīs, kad vajag bērnus izklaidēt un uzmundrināt, kad vajag vienkārši mīļi kādam pasmaidīt vai pieglausties.

2. Talismans būs ļoti pūkains. Tā rakstura īpašības: jauks, draudzīgs, gudrs, izpalīdzīgs, zinātkārs, sportisks, radošs un neatlaidīgs. Kaķis asociējas ar mājām un mīlestību. Vienmēr atrodoties skolā jūtos kā mājās, jo skolā ir atsaucīgi skolotāji. Un šai mājai ir vajadzīgs kaķis.

• Skolas labbūtības talismans – PŪĶIS

Idejas autors saka:

Skolai šāds talismans derētu ļoti labi. Tas ir spēka simbols, tādējādi parādot, ka mūsu skolai ir spēks būt un radīt. Pūķis ir kā putns, kā brīvības simbols, kas var lidot tālu projām un arī atgriezties mājās. Ja kādam pūķis saistās ar agresiju, tad šis pūķītis būs draudzīgs, smaidīgs, atklāts un mieru mīlošs.

• Skolas labbūtības talismans – SUNS

Idejas autors saka:

Skolas talismans varētu būt „Draudzīgais suņuks” Tas būtu ziņkārīgs un zinātkārs, mazliet pārgalvīgs, sportisks, ar humora izjūtu, izpalīdzīgs, gudrs, dažreiz slinks, bet drosmīgs, jauks, draudzīgs un iedvesmojošs. Viņam patīk dot „5”. Skolai ir vajadzīgs šāds talismans, jo katrs Valmieras 5.vidusskolas skolēns un darbinieks ir pelnījis izpalīdzīgu un uzticamu draugu. Viņa ziņkārība un zinātkāre ir lipīga! Un viņš dod „5”, kā V5V!

Balsot iespējams, izmantojot skolas piešķirto EDU kontu!

Aktivitāte notiek projekta “Atbalsts psihoemocionālās veselības veicināšanas pasākumiem skolās Covid-19 pandēmijas radīto seku mazināšanai” ietvaros.