Ceturtā erudīcijas spēle "Zini! Mini! Uzzini!"

Publicēts 2019. gada 6. februārī

5.februārī pie mums norisinājās nu jau par tradīciju kļuvusī erudīcijas spēle “Zini! Mini! Uzzini!”. Arī dalībnieku skaits bija audzis, sasniedzot 14 komandas, kurās apvienojušies draugi, radi, kolēģi un klasesbiedri. Komandas varēja pārbaudīt savas zināšanas visdažādākajās tēmās: mākslā, politikā, vēsturē, sportā u.c. Šoreiz dažas tēmas tika sagatavotas ar Instagram profila “Faktu lapa” atbalstu. Spēlē uzvarēja Valmieras integrētās bibliotēkas komanda “Pārcēlāji” (Agita Lapsa, Elīna Švēde, Ilze Karsa, Kristīne Kīne, Rūdolfs Švēde). Lai noteiktu vietu sadalījumu starp komandām “Pārgaujas SIA” un “Valda komanda”, tika uzdoti papildjautājumi, pēc tiem otro vietu ieguva komanda “Pārgaujas SIA”, kurā piedalījās Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas latviešu valodas skolotājas. (Aija Ignate, Gita Apsīte, Inta Kudure, Sandra Gredzena), bet godpilno trešo vietu ieguva komanda “Valda komanda”, kurā bija apvienojušies mūsu skolas skolēni (Eva Marta Zaula, Ieva Klūga, Matīss Aigars, Valdis Vikmanis) un skolotāja Līga Kliesmete.

Paldies visiem dalībniekiem! Tiekamies 2.aprīlī!

Foto: Vidaga Āboliņa (skatīt galerijā)

p.s. ieskaties arī Valmieras Ziņās