Erudīcijas spēle “Zini! Mini! Uzzini!”

Publicēts 2019. gada 8. septembrī

Erudīcijas spēle “Zini! Mini! Uzzini!” Valmieras 5.vidusskolā atgriezusies ar otro sezonu! Pirmā spēle jau 24.septembrī plkst. 18.00!

Spēles noteikumi un būtība nav mainījusies kopš pirmās sezonas, proti, katrā spēlē savu erudīcijas un veiksmes faktoru varēs pārbaudīt 20 komandas piecu cilvēku sastāvā. Dalībnieku uzdevums būs atbildēt uz 50 jautājumiem par 12 dažādām tēmām. Lai piešķirtu dalībniekiem papildus azartu, šoreiz visām astoņām spēles kārtām būs arī atbalstītāji, kas nodrošinās dažādas vērtīgas balvas.

Spēles galvenā balva tapusi sadarbībā ar Eiropas Parlamenta deputāti, Kultūras komitejas viceprezidenti Daci Melbārdi. Komandai, kura visu astoņu spēļu laikā būs ieguvusi visvairāk punktu, būs iespēja viesoties pie Daces Melbārdes Eiropas Parlamentā Briselē.

Lai pieteiktos spēlei, jāaizpilda pieteikuma anketa tīmekļa vietnē www.ej.uz/v5vzini. Iesakām nekavēties ar pieteikšanos, jo vietu skaits ir ierobežots un katrā spēlē piedalīties varēs tikai 20 komandas!

Spēles atbalsta: Eiropas Parlamenta deputāte, Kultūras komitejas viceprezidente Dace Melbārde, Aldaris, Vidzemes koncertzāle Cēsis, Dailes teātris, Diet Market, Drifta halle, Dzintaru koncertzāle, Forevers, Ilga Šuplinska, Gandrs, Griķu spilveni, Karameļu darbnīca, Krippu, Valmieras Kultūras centrs, Livonia, Līgatnes Tīklu parks, Rīgas Motormuzejs, Neonija, Latvijas Nacionālā opera un balets, Piebalgas Porcelāna fabrika, Very Berry, Zvaigzne ABC, stila eksperte Žanna Dubska.

Jau tagad zināms visu spēļu grafiks –

2019.gadā

24.septembris