Erudīcijas spēles “Zini! Mini! Uzzini!” otrās sezonas trešā spēle!

Publicēts 2019. gada 7.novembrī

Jau pavisam drīz, 26.novembrī, Valmieras 5.vidusskolas Skolēnu dome ar lielu prieku vērs Svinību zāles durvis, lai sagaidītu 100 erudītākos valmieriešus, kas vēlēsies pārbaudīt savas zināšanas 12 dažādās tēmās, atbildēt uz 50 jautājumiem un cīnīties par vērtīgām balvām!

Lai pieteiktos spēlei, jāaizpilda pieteikuma anketa tīmekļa vietnē ej.uz/v5vzini! Vēlamies piebilst, ka anketa tiks atvērta 12.novembra pulksten 12.30 un reģistrācija tiks apstiprināta tikai pirmajām divdesmit komandām, tāpēc esi veikls un piesakies!

Spēles galvenā balva tapusi sadarbībā ar Eiropas Parlamenta deputāti, Kultūras komitejas viceprezidenti Daci Melbārdi. Komandai, kura visu astoņu spēļu laikā būs ieguvusi visvairāk punktu, būs iespēja viesoties pie Daces Melbārdes Eiropas Parlamentā Briselē.

Spēles atbalsta: Eiropas Parlamenta deputāte, Kultūras komitejas viceprezidente Dace Melbārde, Aldaris, Vidzemes koncertzāle Cēsis, Dailes teātris, Diet Market, Dižozols, Drifta halle, Dzintaru koncertzāle, Forevers, Ilga Šuplinska, Gandrs, Griķu spilveni, Karameļu darbnīca, Krippu, Valmieras Kultūras centrs, Livonia, Līgatnes Tīklu parks, Rīgas Motormuzejs, Neonija, Latvijas Nacionālā opera un balets, Piebalgas Porcelāna fabrika, Pesto.lv, Very Berry, Zvaigzne ABC, stila eksperte Žanna Dubska.