Jauna pieredze robotikas sacensībās

Publicēts 2020. gada 4. februārī

25. janvārī Valmieras 5. vidusskolas robotikas pulciņa dalībnieki - Tomass Vanters, Leons Trūlis, Markuss Kirilovičs, Klāvs Jānis Reinieks, Mārcis Zariņš, Lauris Majors un Ernests Vītols - skolotājas Annas Skruodes pavadībā piedalījās Preiļu robotikas čempionātā. Pulciņa dalībnieki startēja LEGO sumo un LEGO līnijsekošanas disciplīnās. Lai arī komanda Valmierā atgriezās bez iegūtiem diplomiem, visi bija ļoti priecīgi un gandarīti par piedzīvoto. Īpašs prieks, ka puiši spēja būt saliedēti un pozitīvi noskaņoti, jo tas ir tikai sākums dalībai sacensībās. Jau mājupceļā tika apspriestas jaunas idejas robotu pilnveidošanā, kas tiks realizētas nākamajās robotikas sacensībās Siguldā 22. februārī.

Attēlā redzami V5V robotikas pulciņa dalībnieki kopā ar VJC Vinda robotikas pulciņa dalībniekiem un skolotāju Annu Preiļos pēc sacensībām.