Lepojamies!

Publicēts 2020. gada 22. decembrī

Lepojamies ar sākumskolas skolēniem, kuriem vidējā atzīme 1.semestrī ir 8,5 un augstāka - Toms Cimermanis, Marta Laumane, Ralfs Pētersons, Toms Pētersons, Justīne Psjuka, Linda Bekere, Elīze Lāce, Agris Viļumsons, Marija Allika, Rebeka Antonova, Luīze Balode, Samanta Bērziņa, Matīss Jurciņš, Jēkabs Stucis, Krista Baškere, Mērija Radvile, Alans Aleksandrs Šlujevs, Katrīna Bergsone, Klāvs Kalniņš, Dārta Katana, Kristiāna Lavrenova, Alberts Rokpelnis, Samanta Zeibarte.

Lepojamies ar 5.-12.klašu skolēniem, kuriem vidējā atzīme 1.semestrī ir 8,5 un augstāka un kuri par šiem sasniegumiem saņēma Valmieras pilsētas pašvaldības apbalvojumu - Anna Klūga, Elīna Klūga, Roberts Švalbe, Emīlija Lote Vilne, Rūta Antone, Matīss Dzenītis, Anna Andželika Rozīte, Mētra Evelīna Rozīte, Anna Aleksandra Šimanska, Emīls Ābele, Tristans Lapsa, Annija Zariņa, Ernests Ābols, Alma Lauma Jaunzeme, Georgs Māziņš, Marks Cinis, Estere Elbrete, Markuss Kirilovičs, Grēta Valtere, Daniels Gušča, Elīna Bērziņa, Alise Dulberga, Laura Rastaka, Pēteris Gailis, Daniela Kristiāna Straume, Tīna Sondora Baranovska, Eduards Janītis, Džuljeta Tetere, Patrīcija Šterna, Loreta Balode, Ernests Losičs, Arita Sukure, Santa Dzirkale.

Burtnieku pašvaldības apbalvojumu saņēma skolēni, kuru vidējā atzīme 1.semestrī ir 8, 0 un augstāka - Adrians Zariņš, Kate Unāme, Rebeka Bekere, Matīss Dzenītis.

Priecājamies par skolēniem, kuru vidējā atzīme 1.semestrī ir 8,0 un augstāka - Miķelis Kalniņš, Everts Kokins, Alise Pozņaka, Laura Balode, Sofija Lapiņa, Kate Unāme, Emīls Iesals, Luīze Linda Saliņa, Agneta Sprukta, Rolands Šmits, Megija Dreimane, Gabriela Grase, Emīlija Dārta Melbārde, Alise Veidemane, Valters Ozollapa, Niks Jānis Kaļinovskis, Vanesa Inta Petrovska, Ralfs Rafaels Lapinskis, Džeina Kitija Kalīte, Jānis Paulsons, Ance Luīze Apsīte, Deivids Bušs, Sandija Erdmane, Linda Kalve, Džulians Lapsa, Sanija Ozoliņa.