Mēs lepojamies ar mācībās labākajiem!

Publicēts 2021. gada 3. jūnijā

Lepojamies ar sākumskolas skolēniem, kuriem, noslēdzot mācību gadu ir augsti un izcili sasniegumi – Kristiāna Bergsone, Marta Kobiaka, Marta Logina, Ādams Ādamsons, Toms Cimermanis, Marta Laumane, Justīne Psjuka, Linda Bekere, Elizabete Bērziņa, Elīze Lāce, Agris Viļumsons, Luīze Balode, Samanta Bērziņa, Jēkabs Stucis, Krista Baškere, Alans Aleksandrs Šlujevs, Katrīna Bergsone, Markuss Balodis, Klāvs Kalniņš, Dārta Katana, Miķelis Kalniņš, Kristiāna Lavrenova, Alberts Rokpelnis.

Lepojamies ar 5.-12.klašu skolēniem, kuriem vidējā atzīme gadā ir 8,5 un augstāka un kuri par šiem sasniegumiem saņēma Valmieras pilsētas pašvaldības apbalvojumu - Anna Klūga, Elīna Klūga, Roberts Švalbe, Emīlija Lote Vilne, Rūta Antone, Anna Andželika Rozīte, Mētra Evelīna Rozīte, Anna Aleksandra Šimanska, Rolands Šmits, Emīls Iesals, Megija Dreimane, Emīls Ābele, Andris Olafs Bečers, Annija Zariņa, Rebeka Bekere, Ernests Ābols, Alma Lauma Jaunzeme, Georgs Māziņš, Marks Cinis, Estere Elbrete, Markuss Kirilovičs, Grēta Valtere, Daniels Gušča, Valters Ozollapa, Elīna Bērziņa, Alise Dulberga, Laura Rastaka, Niks Jānis Kaļinovskis, Pēteris Gailis, Vanesa Inta Petrovska, Daniela Kristiāna Straume, Tīna Sonora Baranovska, Sandija Grigorjeva, Ralfs Rafaels Lapinskis, Eduards Janītis, Džuljeta Tetere, Patrīcija Šterna, Loreta Balode, Linda Kalve, Ernests Losičs, Arita Sukure, Santa Dzirkale.

Burtnieku pašvaldības apbalvojumu saņēma skolēni, kuru vidējā atzīme gadā ir 8, 0 un augstāka - Adrians Zariņš, Kate Unāme, Rebeka Bekere, Dagmāra Ivanovska, Diāna Osvalde, Reinis Koroļkovs un Annija Zariņa.

Priecājamies par skolēniem, kuru vidējā atzīme gadā ir 8,0 un augstāka – Laura Balode, Agneta Sprukta, Emīlija Dārta Melbārde, Gabriela Grase, Tristans Lapsa, Diāna Osvalde , Ance Luīze Apsīte, Herberts Vilhelms Fimbauers, Jānis Paulsons, Klāvs Jānis Reinieks, Lizete Leontīne Bērziņa, Džulians Lapsa, Laura Luīze Birzgale, Dagmāra Ivanovska, Alise Veidemane, Kristaps Bišs, Sandija Erdmane, Megija Spikermane.