No talanta līdz profesijai

Publicēts 2019. gada 22. februārī

Otrā projektu nedēļas diena noslēdzās ar jauku un sirsnīgu tikšanos ar Latvijas X faktora 1. sezonas uzvarētāju Arturu Gruzdiņu.

Jaunāko klašu skolēniem tā bija īpaša tikšanās ar cilvēku , kuru bija redzējuši tikai televizorā, tāpēc tiešām Arturu uztvēra kā zvaigzni. Vecāko klašu skolēniem svarīgi bija dzirdēt tieši jaunā dziedātāja ceļu līdz panākumiem. Vērtīgi dzirdēt to, kāda ir viņa attieksme pret izglītību, jo vairākkārt Arturs uzsvēra to , ka pietrūkst, piemēram, zināšanas fizikā, ka svarīgi ir turpināt mācības tieši pēc vidusskolas beigšanas.

Interesants bija arī stāstījums par piecu gadu pieredzi televīzijas operatora profesijā, kur bijuši gan savi plusi, gan mīnusi.

Skolēnus interesēja arī nokļūšana un piedalīšanās pazīstamajā televīzijas šovā. Galvenā atziņa, ka cilvēks savu talantu var attīstīt ar neatlaidīgu darbu, arī Arturam šovā pavadītie mēneši nemaz nav bijuši tik viegli, ber uzvara, protams, ir gandarījums.

Nu un ,protams, vairāk kā stundu ilgā saruna neiztika arī bez dziesmām, gan paša Artura, gan klausītāju izvēlētām. Īpašs paldies Arturam arī par pacietību, sniedzot autogrāfus un kopīgi fotografējoties, atbildot uz skolēnu jautājumiem.