Pieslēdzies tiešraidēm!

Publicēts 2021. gada 22.martā

Hei, topošais desmitklasniek!

Aicinām Tevi piedalīties trīs Valmieras 5.vidusskolas tiešraidēs!

• 30.martā plkst.15.00 tiešraide “Izglītības programmas” – Varēsi iepazīties ar mūsu direktori un uzzināt visu par izglītības programmām, kuras iespējams apgūt Valmieras 5.vidusskolā!

• 20.aprīlī plkst.15.00 tiešraide “Viena diena skolā” – Varēsi uzzināt par to, kā izskatās Valmieras 5.vidusskolas skolēna ikdiena, kā arī iepazīties ar mūsu skolēniem!

• 11.maijā plkst.15.00 tiešraide “Jautājumi un atbildes” – Varēsi saņemt atbildes uz visiem sev interesējošiem jautājumiem par Valmieras 5.vidusskolu, uz tiem atbildēs mūsu skolotāji!

Visās tiešraidēs varēsi uzdot jautājumus čata sadaļā, bet, ja kāds jautājums Tev ir radies jau tagad, droši uzdod to, rakstot tepat, komentāros, vai mums privātā vēstulē!

Tiešraides būs iespējams skatīties mūsu Facebook lapā vai mūsu mājaslapā!

Uz tikšanos tiešraidēs!