Spēle “Apceļo Vāciju”

Publicēts 2019. gada 15. septembrī

11.septembrī Valmieras 5.vidusskolā vairāk nekā citās dienās skanēja vācu valoda, jo pie mums viesojās pārstāvji no Vācijas vēstniecības Rīgā, kas organizēja aizraujošu spēli 5. un 6. klašu skolēniem “Apceļo Vāciju”.

Spēles gaitā skolēniem bija iespēja neklātienē apmeklēt 13 Vācijas pilsētas un iepazīties gan ar ievērojamiem to cilvēkiem, uzņēmumiem un sasniegumiem, gan atbildēt uz āķīgiem jautājumiem. Komandas visas spēles gaitā, azartiski krājot punktus, ieguva gan jaunas zināšanas, gan jaukas balviņas. Interesanti, ka punktu kopējo skaitu varēja palielināt ar papilpunktiem, ko varēja iegūt pareizi plānojot savu ceļojumu, jo bija jānobrauc pēc iespējas vairāk kilometru.

Kopumā spēlē piedalījās 20 komandas no 5.a, 5.b, 6.a un 6.b klases. Kaut arī veiksmīgākās trīs komandas tika apbalvotas īpaši, tad tomēr ieguvēji bija visi spēles dalībnieki, jo visi uzzināja kaut ko jaunu par Vāciju, interesanti pavadīja laiku un kā piemiņas veltes saņēma Vācijas karodziņus un bērnu iecienītos kārumiņus- želejkonfektītes. Pirmo trīs vietu ieguvēji priecājās par balvās saņemtajām mugursomām un ūdens pudelītēm, ko bija sarūpējusi Vācijas vēstniecība Rīgā.

Sveicam visus spēles dalībniekus, bet īpaši pirmo trīs vietu ieguvējus: 3. vietā ar 38,7 punktiem 11.komanda no 5.b klases, 2.vietā ar 41,4 punktiem 4.komanda no 6.a klases, bet 1.vietā ar43,3 punktiem 6.komanda no 6.b klases.

Paldies Vācijas vēstniecībai Rīgā par interesanti pavadīto pēcpusdienu.