Tehno prātnieks

Publicēts 2020. gada 10.decembrī

3.decembrī noslēdzās projekta PuMPuRS konkurss “Tehno Prātnieks” , Valmieras 5.vidusskolas komanda ieguva “Veiksminieka” titulu. Komandai bija liels izaicinājums, strādāt no mājām, satikties tikai virtuālajās platformās, un komiksu filma par bāzi uz Marsa tika pabeigta un prezentēta žūrijai. Paldies zīmētājiem, mūzikas autoram, veidotājiem un salicējiem (Lizetei Leontīnei Bērziņai 9.kl., Džulianam Lapsam 11.kl., Aivijai Jeršovai 12.kl.,Robertam Miteniekam 12.kl.,Kristīnei Jeršovai 12.kl.,Kitijai Roķei 11.kl.,Amandai Danai Jasei 12.kl.

Komandas kapteine Kristīne Jeršova: Apbrīnojams konkurss. Ar komandu spējām iegūt daudz jaunu zināšanu un kopā saliedēties, pēc tik ilga laika mājās, bija nepieciešams. Paldies konkursa vadītājiem un organizatoriem, ka deva šo iespēju “pakustināt” smadzenes un izdarīt kaut ko interesantu. Konkurss ir izdevies un nepacietīgi gaidām iespēju izmantot tik ļoti pelnītās balvas”

Skolotāja – mentors Linda Broka