Uzņēmējdarbības skola noslēgusies.

Publicēts 2020. gada 17. maijā

Ceturtdien, 14.maijā, notika pēdējā šī gada Biznesa augstskolas “Turība” Uzņēmējdarbības skolas nodarbība – noslēguma pārbaudes tests, kurā apkopots viss, ko skolēni apguva vairākās lekcijās par uzņēmējdarbību, ekonomiku un veiksmīgu dzīvi. Starp vairāk nekā 150 Uzņēmējdarbības skolas dalībniekiem no visas Latvijas, kuri pildīja šo noslēguma darbu, pirmajā vietā ierindojās mūsu skolas skolnieks Gustavs Māziņš.

Pēc testa aizpildīšanas RīgaTV24 raidījumu vadītājs Aivis Ceriņš aizvadīja iedvesmojošu lekciju par to, kā veiksmīgi veidot dzīves ceļu un apzināties sevi dažādās sociālajās lomās.

Visa mācību gada garumā skolēniem bija iespēja klausīties lekcijas par dažādām tēmām un viesoties uzņēmumos. Skolēni novērtē Uzņēmējdarbības skolā apgūto, jo tas noderēs ne tikai, lai izveidotu savu uzņēmumu, bet arī lai veiksmīgi dzīvotu un zinātu, kā rīkoties visdažādākajās dzīves situācijās.