Uzņēmējdarbības skolas atklāšanas pasākums sadarbībā ar biznesa augstskolu "Turība"

Publicēts 2019. gada 19. septembrī

Ceturtdien, 19. septembrī notika “Uzņēmējdarbības skolas” atklāšanas pasākums, ko rīkoja Biznesa augstskola “Turība”. Arī mūsu skolas 10.-12. klašu skolēnu grupa piedalījās šajā pirmajā nodarbībā.

Katra Uzņēmējdarbības skolas pasākuma ietvaros tiek aicināti vieslektori, kuri stāsta un dalās pieredzē par kādu aktuālu tēmu. Šoreiz pie vidusskolēniem viesojās lektore, Biznesa augstskolas Uzņēmējdarbības vadības fakultātes dekāne, uzņēmēja un pasniedzēja Zane Driņķe.

Par pirmās nodarbības tēmu “Uzņēmēja veiksmes formula” bija jāpilda praktisks uzdevums, sadaloties jauktās grupās, vēlāk veikumu arī prezentējot.

Jauniešiem jau pirmajā skolas atklāšanas dienā bija lieliska iespēja apmeklēt uzņēmumu SIA "Poligrāfijas grupa Mūkusala" .

Projekts tiek organizēts, lai vidusskolēnos veicinātu interesi par uzņēmējdarbību, iepazīstinātu ar būtiskākajiem uzņēmējdarbības elementiem un sniegtu ieskatu Latvijas lielāko uzņēmumu ikdienā.