Viesos pārstāvji no Ārlietu ministrijas

Publicēts 2021. gada 21.septembrī

Konference par Eiropas nākotni ir plašas Eiropas Savienības dalībvalstīs notiekošas diskusijas par Eiropas nākotni. Konference ir uz iedzīvotājiem orientēts augšupējs (bottom-up) pasākums, kurā eiropieši var paust savu viedokli par to, ko viņi gaida no ES. Konferences mērķis ir palielināt iedzīvotāju lomu ES nākotnes politikas un mērķu veidošanā, uzlabojot tās noturību. Konference tika atklāta 2021. gada 9. maijā un turpināsies līdz 2022. gada pavasarim.

Šodien, 21.septembrī, arī pie mums, Valmieras 5.vidusskolā viesojās LR Ārlietu ministrijas darbinieki, kuri informēja 10.b klases skolēnus par Eiropas nākotnes konferenci un iespējām tajā iesaistīties, kā arī iesaistīja jauniešus diskusijā par ES aktuāliem jautājumiem.

Foto galerija šeit