Zini! Mini! Uzzini! 11.maijā

Publicēts 2021. gada 12.maijā

Turpinām spēlēt spēles! Erudīcijas spēle “Zini! Mini! Uzzini!” veiksmīgi norisinās arī attālināti!

Jau otro reizi piedzīvojām spēles Zoom versiju, kas, lai arī, protams, nesniedz klātienes spēles sajūtu, tomēr ļauj satikties spēlētājiem un organizatoriem vismaz virtuāli.

Šī spēle gan bija īpaša, proti, tieši pirms trim gadiem, 2018.gada 11.maijā, Valmieras 5.vidusskolas zālē satikās 5 komandas, lai pirmo reizi spēlētu erudīcijas spēli “Zini! Mini! Uzzini!”. Un šajā 3 gadu jubilejas reizē atskatoties redzam, ka trīs gadu laikā 16 spēlēs spēlējušas vairāk kā 70 komandas, tātad vairāk nekā 350 spēlētāji ir izvēlējušies vakaru pavadīt ar mums, spēli “Zini! Mini! Uzzini!”

Kā jau katrā spēlē, arī šoreiz bija uzvarētāji. Šī vakara “olimpiskais trijnieks” – 3.vietā “Piecīši”, tiem seko komanda “50/50”, bet šoreiz uzvaras laurus plūca “Florbola mammas”.

Lielu paldies sakām visām komandām un dalībniekiem, kas turpina veltīt laiku erudītām spēlēm!

Mēs gribam turpināt spēlēt, dalībnieki arī, tāpēc tiksimies jau jūnijā! Par to, vai spēle notiks klātienē vai attālināti šobrīd nevaram zināt, viss atkarīgs no valdības lēmumiem! Domājam labas domas, lai varētu satikties vismaz skolas pagalmā!