Zini! Mini! Uzzini! Zoom spēle

Publicēts 2021. gada 10.aprīlī

Bez erudīcijas spēlēm “Zini! Mini! Uzzini!” nu nekādi!

8. aprīļa vakars Valmieras 5.vidusskolā un mājokļos dažādās Latvijas pilsētās aizritēja zināšanu zīmē. Lai arī spēle nebija notikusi jau septiņus mēnešus kopš pēdējās spēles augustā, aprīļa spēle apliecināja, ka dalībnieku interese ir saglabājusies un spēles ir jārīko!

Šī reize bija īpaša ne tikai tāpēc, ka spēle norisinājās attālināti, bet arī tāpēc, ka vismaz diviem spēles dalībniekiem šajā dienā bija dzimšanas diena, proti, Dainim (Definētāji) un Lindai (Pārcēlāji.) Tad nu arī Daiņa un Lindas komandas bija parūpējušās un sagādāja simbolisku dāvanu viņiem dzimšanas dienā, attiecīgi, “Definētāji” ieguva pirmo, bet “Pārcēlāji” otro vietu. Godpilno trešo vietu šajā vakarā ieguva komanda “50/50”!

Sakām lielu paldies visiem dalībniekiem par brīnišķīgo vakaru un jau plānojam nākamās spēles! Ceram, ka vasaras mēnešos epidemioloģiskā situācija atļaus rīkot spēles skolas pagalmā, bet jau maijā tiksimies tiešsaistē!