Eiropas Parlamenta Vēstnieku skola

Publicēts 2022. gada 26.oktobrī

25.oktobrī Valmieras 5.vidusskolas skolēni devās uz Latvijas Nacionālo bibliotēku, lai piedalītos Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolas seminārā, kur tika apspriests viss par un ap vēlēšanām, jo vēlēšanas ir Eiropas Vēstnieku skolas šī mācību gada tēma.

Pasākumā programmas eksperte, profesore Žaneta Ozoliņa un programmas koordinatore Jolanta Bogustova iepazīstināja jauniešus ar šī gada Vēstnieku skolas programmu. Jauniešiem bija iespēja virtuāli satikt Eiropas parlamenta deputātus, uzzināt viņu pieredzi vēlēšanu procesā, kā arī iesaistīties diskusijās ar dažādu jomu speciālistiem, apspriežot to kā un kāpēc vēlēt, kādam jābūt deputātam, vai iespējams nozagt vēlēšanas, ko sociālie mediji dara vēlēšanās, un kas ir politisko ideju tirgus. Visas dienas garumā jaunieši guva iedvesmu un jaunas zināšanas. Nu jāķeras pie darbiem!

Informāciju sagatavoja Daila Ranše