Iesaiste labdarības maratonā "Dod pieci!"

Publicēts 2022. gada 19.decembrī

Priecājamies par mūsu 12.b klases skolēnu Sandijas Grigorjevas un Ralfa Rafaēla Lapinska iniciatīvu - ziedojumu vākšanu labdarības maratonam Dod pieci!

Labdarības maratons “Dod pieci!” ir daļa no starptautiska projekta “Serious Request,” kurā dažādās Eiropas valstīs radio dīdžeji nedēļu raida no īpašas stikla studijas, pievēršot uzmanību konkrētai labdarības maratona izraudzītai grupai vai sabiedriski nozīmīgai tēmai. Ikviens tiek aicināts ziedot līdzekļus apmaiņā pret mīļāko dziesmu radio ēterā.

Šogad viena dziesma Latvijas Radio 5 - Pieci.lv ēterā par minimālo ziedojumu 5 eiro palīdzēs bērniem no Ukrainas piedzīvot Latvijā vēl vienu dienu bez sirēnām un sprādzieniem.

Sakām lielu paldies Sandijas un Ralfa Rafaēla vārdā visiem skolēniem, skolotājiem un skolēnu vecākiem, kuri iesaistījās un ziedoja! Aicinām visus iesaistīties šajā maratonā un palīdzēt Ukrainas bērniem, ziedojot www.dodpieci.lv vai Doma laukumā!

Foto: Emīls Trauliņš