Noslēguma stunda Rūjienas saldējumā

Publicēts 2022. gada 20.maijā

Martā 11.a klases uzņēmējdarbības un radošās industrijas virziena skolēni uzsāka digitālā dizaina un kultūras un mākslas (vizuālā māksla) sadarbības projektu. To vadīja skolotāja Vidaga Āboliņa un Sanita Ļeļeva. Projektu atbalstīja SIA Rūjienas saldējums valdes priekšsēdētājs Igors Miezis.

Skolēnu darba mērķis - veidot jaunu produkta dizainu Rūjienas saldējuma konusam. Skolēni pētīja, kāds ir pašreizējais piedāvājums, apkopoja informāciju, izstrādāja idejas, veidoja skices, prototipus, kā arī īsu reklāmas video.

2022.gada 19.maijā noslēguma stunda notika SIA Rūjienas saldējuma telpās. Tā bija interesanta un aizraujoša, un arī “garšīga” saruna ar Igoru Miezi. Skolēni uzdeva jautājumus par saldējuma dizaina veidošanas principiem, par to, kā veiksmīgāk veidot biznesu Latvijā, un par dzīves vērtībām.

Skolēniem bija iespēja nogaršot un novērtēt pašu jaunāko produktu - kefīra saldējumu.

Paldies SIA Rūjienas saldējums valdes priekšsēdētājam Igoram Miezim!

Vairāk foto šeit

Video no mācību procesa. Sagatavoja 11.a radošās industrijas virziena skolēns Alans Grads. šeit