Veiksmīgi noslēdzies Skatuves runas konkurss 2022

Publicēts 2022. gada 26.aprīlī

21. aprīlī tika noskaidroti labākie runātāji Skatuves runas konkursā Valmieras novadā. Kopumā konkursā piedalījās 61 dalībnieks no visa novada. Žūriju pārstāvēja Ilze Lieckalniņa, Mārtiņš Liepa un Dace Jurka.

1. klašu grupā augstāko pakāpi ieguva Amēlija Ramata no Valmieras 5. vidusskolas 1.a klases (skolotāja Sanita Apsīte). 2.-3.klašu grupā tikpat labi panākumi skolotājas Guntas Mitjkovas audzēknei no 2.a klases Martai Kobiakai. 4.-6.klašu grupā I pakāpes diplomu ieguva Mētra Evelīna Rozīte, II pakāpi izcīnīja Emīls Iesals - abus konkursam gatavoja 6.b klases audzinātāja Iveta Jančevska. 7.-9. klašu grupā augstākās pakāpes diploms 8.a klases skolniecei Almai Laumai Jaunzemei, II pakāpi ieguva Laura Rastaka no 9.a klases. Vidusskolas grupā I pakāpi ieguva 11.b klases skolnieks Miķelis Kupčs. Šos trīs jauniešus konkursam gatavoja skolas teātra pulciņa režisori Līga Kliesmete un Artis Jančevskis.

Par augstāko pakāpi ieguvušajiem runātājiem īkšķi vēl būs jātur nākamajā konkursa kārtā!