6.b klases pārgājiens

Publicēts 2023. gada 3.janvārī

Vēl pirms liecību saņemšanas Valmieras 5. vidusskolas 6.b klases skolēni izmantoja izdevību un devās aptuveni 4 kilometrus garā pārgājienā / viktorīnā ar nosaukumu "Dabas spēks". Pārgājiena laikā skolēni sadalījās vairākās komandās un, apmeklējot vairāk kā 20 punktus dabā, ar telefona palīdzību atbildēja uz jautājumiem par tēmu "Daba". Pēc katra jautājuma skolēni ar spēles vadītāju Mārci Bogdanovu noskaidroja pareizo atbildi. Savukārt, spēles beigās katra komanda uzzināja savu rezultātu. Paldies Mārcim un Timemachine par iespēju asināt prātu, uzzināt kaut ko jaunu un izkustēties visiem kopā!
Šī spēle tapusi ar Latvijas valsts mežu un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu Vidzemes kultūras programmas ietvaros.

Informāciju sagatavoja Līga Veikšāne