7. klases mācību ekskursija

Publicēts 2023. gada 2. novembrī

Pašās oktobra beigās 7.b klases skolēni devās noderīgām zināšanām un prasmēm bagātā ekskursijā. Diena sākās ar RAAC “Daibe” apmeklējumu, kur skolēni piedalījās nodarbībā “Domā, izzini, apsaimnieko ATKRITUMUS”. Jaunieši devās izglītojošā izpētes braucienā pa poligonu, lai uzzinātu un izprastu principus, kā tiek apsaimniekoti mūsu pašu radītie atkritumi. Vēlāk viņi pētīja un uzzināja vairāk par apģērba un tekstila atkritumiem. Visiem bija iespēja izmēģināt savas atkritumu pareizas šķirošanas prasmes, kas nemaz nebija tik viegls uzdevums. Tālāk 7. klases skolēni devās uz Cēsīm, kur piedalījās “Labas saknes” piedāvātajā veselīgo našķu meistarklasē. Visi varēja nobaudīt vairākus veselīgus sāļos un saldos našķus, kā arī katrs uz mājām devās ar pašu pagatavotiem veselīgo konfekšu našķiem.

Sagatavoja Līga Veikšāne.