Aristoteļa nedēļas noslēguma pasākums mūsu skolā

Publicēts 2023. gada 25. oktobrī

Ir veiksmīgi noritējušas 10.A un 10.B klases iesvētības. Pēc visu nedēļu ilgušajiem pārbaudījumiem Senās Grieķijas dievi – divpadsmitie - bija sapulcējušies, lai novērtētu katras klases prasmes un saliedētību. Protams, ka visiem bija, ar ko izrādīties. Pirmie bija lokanību, vadītprasmes un uzmanību pārbaudoši uzdevumi, lai vispār nokļūtu līdz svinību norises vietai. Pēc tam sekoja klašu karogu prezentācija un priekšnesumi. Daži meta kūleņus, ritentiņus, citi žiperīgi kustināja kājas un rokas, gandrīz kā popzvaigznes. Klašu audzinātājas skolotājas Inga Eicēna un Ilona Veide godam izturēja savu pārbaudījumu – atšifrēja savu audzināmo iesaukas. To visu vēroja un vadīja Aristotelis ar savām pavadonēm. Nobeigumā visi desmitklasnieki zvērēja cienīt un godāt divpadsmitklasniekus un celt skolas slavu. Par padarīto darbiņu dievi iesvētīja katru ar svēto ūdeni un saldu šokolādi. Un, protams, par izturētajiem smagajiem pārbaudījumiem un neatlaidīgo centību vēl labāku lietu par kliņģeri nevar iedomāties!

Foto: šeit

Teksts un foto: Aleksa Galviņa, 12.a