Karjeras nedēļu uzsākot

Publicēts 2023. gada 17. oktobrī

16. oktobrī, Karjeras nedēļas sākumā, 6.a klase viesojās koprades darbnīcā DARE. Šajā gadā Karjeras nedēļā pastiprināti pievēršamies dažādām prasmēm, kuras var veidot veiksmīgu nākotnes karjeru. Atsaucīgās DAREs komandas vadībā skolēniem bija iespēja likt lietā savas radošās prasmes, veidojot savu dizainu gan krūzītēm, gan auduma somām. Nodarbībā bija iespēja uzzināt arī to, kādu palīdzību biznesa uzsākšanai sniedz šī darbnīca, kādas jaunās tehnoloģijas šeit tiek izmantotas, īpaši interesanti bija 3D printera radītie priekšmeti.

Otrā dienas daļa turpinājās ar ekskursiju Vidzemes televīzijā, kurā lielu atbalstu sniedza Karlīnas vecāki Mareks un Aiga Ēķi. Jau gatavojoties šai ekskursijai, skolēni latviešu valodas stundā mēģināja veidot intervijas, kuras paši arī filmēja. Varbūt arī tāpēc viņi jutās samērā brīvi kameras priekšā, kad Karlīnas tētis kā operators sekoja līdz viņu radošajām izpausmēm. Ar televīzijā nepieciešamajām profesijām un darba telpām iepazīstināja Andris Jurga, bet Karlīnas mamma pastāstīja par prasmēm, kuras nepieciešamas žurnālista profesijā. Ar lielu nepacietību gaidīsim arī Karlīnas tēta samontēto video filmiņu par mūsu piedzīvojumiem!

Informāciju sagatavoja: Aiva Žagariņa, 6.a klases audzinātāja