Krievu valodas olimpiāde

Publicēts 2023. gada 22. novembrī

Novembrī norisinājās krievu valodas olimpiāde, kurā piedalījās bērni gan no 9 klases, gan no 10., 11. un 12. klasēm.

Skolēniem bija iespēja parādīt savas zināšanas gan klausīšanās, gan lasīšanas, gan valodas lietojuma uzdevumos.

Šī bija lieliska iespēja bērniem pārbaudīt savas zināšanas prasmes, kā arī sacensties ar vienaudžiem krievu valodas zināšanās.

Valmieras novadu krievu valodas olimpiādē pārstāvēs:

9.kl. skolnieces Kristīne Kaminska un Sintija Jerumāne (skolotāja Jeļena Maksimceva)

9. klases skolniece Viktorija Fiļipova un  9. kl. skolnieks Ruslans Artemjevs (skolotāja Kristīna Allika)

10.kl. skolnieces Linda Semberga un  Alma Lauma Jaunzeme (skolotāja Kristīna Allika)

11. kl. skolniece Anželika Tkačika un skolnieks Sandijs Liepiņš (skolotāja Jeļena Maksimceva)

12 kl. skolniece Evelīna Koļesņikova (skolotāja Jeļena Maksimceva)

PALDIES ikvienam, kurš piedalījās!!!

Lai viss izdodas!!!

Krievu valodas skolotājas J. Maksimceva un K. Allika.