Naudīgā naudas diena

Publicēts 2023. gada 2. novembrī

Swedbank rīkotajā Naudas dienā piedalījās vairākas mūsu skolas klases, klausījās finanšu ekspertu stāstījumu par naudas lietām atbilstoši skolēnu vecuma grupai, pārtraukumos izteica savu viedokli par dažādām saistītām tēmām ar Mentimeter palīdzību, nobeigumā baudīja grupas Citi zēni uzstāšanos. Atbilstoši vecuma grupai klasēm bija jāveic arī ar finanšu sfēru saistīti uzdevumi un jāiesūta savs risinājums Naudas dienas rīkotājiem. Mūsu skolas 12.a klase, kā izrādījās, šo uzdevumu bija paveikusi ļoti labi, proti, bija izveidojuši veiksmīgu finanšu ieguldījuma plānu – izvēlējušies ieguldīt Latvijas uzņēmumu akcijās. Liels bija prieks un pārsteigums nākamajā dienā pēc notikuma, kad tika saņemta ziņa par laimēto naudas balvu 500 eiro apmērā, ko var izmantot kopīgām klases aktivitātēm. Klase jau ir izlēmusi, ka dosies ekskursijā un par šo naudu apmaksās autobusu. Galvenais secinājums – ir bijis vērts mācīties uzņēmējdarbības virziena programmā un apgūt pamatzināšanas šajā jomā, lai tās arī praktiski liktu lietā.