Skanīgais stāstnieku konkurss

Publicēts 2023. gada 20. oktobrī

Jau pāris nedēļas mūsu pamatskolas klašu bērni gatavojās stāstnieku konkursam – mācījās pasakas, kurās būtu minētas skaņas, mūzikas instrumenti, muzikanti. 19. oktobra pēcpusdienā skolas svinību zālē norisinājās konkurss, kurā tika noskaidroti 5. – 6.klašu labākie stāstnieki, kuri būs cienīgi pārstāvēt skolu novada konkursā 7. novembrī. No 5. klašu runātājiem vispārliecinošāk sagatavotās pasakas norunāja Mendija Grabovska un Nikola Gukālova (abas no 5.a klases), bet paldies par uzstāšanos arī Martai Laumanei no 5. a klases un Elīzei Lācei no 5.b klases. No sestklasniekiem uz novada konkursu tika izvirzīta Vanesa Līga Brantiņa un Rūdolfs Vilkaitis (abi no 6.b klases), bet labi savu pasaku norunāja arī Gustavs Roberts Čirkovs. Nu visiem četriem uzvarētājiem vēl jāatrod smieklīgas anekdotes un jāizdomā neparasti atgadījumi, lai godam varētu uzstāties novada konkursā. Turēsim Īkšķus!

Latviešu valodas skolotāja Līga Kliesmete