Skolas angļu valodas olimpiāde

Publicēts 2023. gada 25. oktobrī

Tieši pirms paša rudens brīvlaika mūsu skolā norisinājās angļu valodas olimpiādes trīs dažādās grupās. 7.-9.klasei tā notika 17. oktobrī, 4.-6. klasei 18. oktobrī, un 10.-12.klasei 19. oktobrī. Skolēni piedalījās dažādās aktivitātēs, kas ietvēra gan klausīšanas, gan lasīšanas, gan valodas lietojuma uzdevumus. Olimpiādē dalībnieki tika novērtēti par savām angļu valodas prasmēm dažādās jomās. Šis pasākums bija lieliska iespēja skolēniem pārbaudīt savas valodas prasmes un sacensties ar vienaudžiem angļu valodas zināšanās.

Visi godalgoto vietu un atzinību ieguvušie skolēni 7., 8. vai 9.novembrī pārstāvēs mūsu skolu novada angļu valodas olimpiādē. Paldies ikvienam, kurš piedalījās! Īpašs paldies mūsu angļu valodas skolotājām par aktīvu iesaistīšanos uzdevumu sagatavošanā, olimpiāžu vadīšanā un darbu labošanā! Novēlam veiksmi un labas zināšanas visiem nākamās olimpiādes kārtas dalībniekiem!

Informāciju apkopoja un sagatavoja Valmieras 5.vidusskolas svešvalodu jomas vadītāja Līga Veikšāne