Stāstnieku konkursa fināls

Publicēts 2023. gada 6. decembrī

Greznajā vēsturiskajā Rīgas Latviešu biedrības namā sestdien, 2.decembrī, kā jau katru gadu bija sapulcējušies labākie stāstnieki no visas Latvijas. Valmieras 5.vidusskolu pārstāvēja skolotājas Daces Ciguzes audzēknis Edvards Kokins no 2.a klases, skolotājas Līgas Kliesmetes audzēkne Mendija Grabovska no 5.a klases un skolotājas Ineses Molas audzēkne Vanesa Līga Brantiņa no 6.b klases. Visi bērni godam norunāja savas iemācītās latviešu tautas pasakas, anekdotes un izstāstīja interesantu atgadījumu, kas saistīts ar skaņām. Lielajā konkurencē tika iegūti 2.pakāpes diplomi un tituli "Lielais stāstnieks". Nākamajā mācību gadā visi ar prieku atkal gatavos jaunus priekšnesumus, lai iepriecētu klasesbiedrus, skolotājas un žūrijas locekļus.

Latviešu valodas skolotāja Līga Kliesmete