Uzņēmējdarbības skola

Publicēts 2023. gada 28. septembrī

Skolas 10.a klases 20 jaunieši, kuri mācās uzņēmējdarbības virzienā, 22.septembrī piedalījās Biznesa augstskolas "Turība"  organizētās Uzņēmējdarbības skolas pirmajā nodarbībā.

Šogad Uzņēmējdarbības skolā mācīsies rekordliels skaits Latvijas skolēnu - vairāk kā 600. Pasākumā skolēni tika sadalīti pa grupām un apmeklēja vairākas nodarbības, kas viņiem sniedza priekšstatu par sarežģīto uzņēmēju pasauli.

Savukārt skolotājiem bija iespēja piedalīties neformālā sarunā ar Biznesa augstskolas "Turība" rektori Zani Driņķi, kura pēc tam interesantā un atraktīvā veidā novadīja nodarbību par līderību "Veiksmes formula: ES+KOMANDA=MĒS".

Vienu no rektores paustajām atziņām sev par noderīgu atzinu arī es, 10.a klases audzinātāja Inga Eicēna, un tā skan šādi: "Simfoniju nevar nosvilpot. Lai to nospēlētu, vajadzīgs orķestris." (H.E.Lakoks)

Pēc nodarbības skolotājiem bija jādarbojas praktiski, stiprinot sadarbības prasmes, komandās jāizveido augstākais tornis, izmantojot tikai divas sastāvdaļas - spageti un zefīriņus. Komandā, kurā darbojos arī es un skolotājs Gustavs Māziņš, uzbūvējām visaugstāko torni, līdz ar to mūsu komanda ieguva dāvaniņas no augstskolas.

Arī jaunieši katrs sev guva kādu vērtīgu atziņu, par kuru padomāt.

Gaidīsim nākamo nodarbību!