Viesošanās patversmē

Publicēts 2023. gada 13. oktobrī

Tev vienmēr jābūt atbildīgam par tiem, ko esi pieradinājis. (Antuāns de Sent-Ekziperī)

Uzsākot labo darbu nedēļu, 5.b klase kopā ar klases audzinātāju un vecākiem devās uz Valmieras dzīvnieku patversmi, ar kuru mūsu skolai ir izveidojušās labas un draudzīgas attiecības. Pirms viesošanās uzzinājām, ka patversmē ir parādījušies jauni kaķēni un kucēni. Nolēmām viņus palutināt ar gardu ēdienu, sagādājot dažādus kārumus. Tā kā tuvojas ziema un mazajiem patversmes iemītniekiem ir vajadzīgas siltas mantas, paņēmām līdzi segas, palagus, dvieļus, ko var izmantot. Skolēni ļoti emocionāli uztvēra to, ka dzīvnieki dzīvo patversmē, nevis mājās.  Lai iepriecinātu mazos mīluļus, bērni devās ar tiem pastaigā. Paldies patversmei, ka pieņēma mūs!

Informāciju sagatavoja: Jeļena Maksimceva