Zini! Mini! Uzzini! 25.janvārī

Publicēts 2023. gada 26.janvārī

Vakar, 25.janvārī, uzsākām jauno “Zini! Mini! Uzzini!” 2023.gada sezonu!

Pirmajā spēlē ar ievērojamu dalībnieku skaitu, 25 komandām, tikāmies Valmieras 5.vidusskolas svinību zālē.

Spēlē piedalījās daudz jau iepriekš spēlējušas komandas, tomēr organizatoriem par lielu prieku bija arī vairākas komandas, kas mūsu spēli spēlēja pirmo reizi!

Janvāra spēlē uzvaras laurus plūca "Astoņkājis", bet, lai noskaidrotu otrās un trešās vietas ieguvējus, tika rīkota kapteiņu cīņa. Šoreiz, komanda “Airējam kopā” kapteiņu cīņā izrādījās veiksmīgāka, iegūstot otro vietu, savukārt 3.vietā palika komanda “Ideja”.

Šoreiz uzvarētājiem balvās tika ielūgumi uz lieliskiem koncertiem Valmieras Kultūras centrā!

Liels paldies atbalstītājiem – Valmieras 5.vidusskolai un Valmieras Kultūras centram!

Nākamā spēle jau 15.februārī 18.00 Valmieras Kultūras centrā!

Piesakies jau tagad – www.v5v.edu.lv/zini

Foto: Gustavs Māziņš