Erudīcijas diena Valmieras novadā

Publicēts 2024. gada 11. aprīlī

5.aprīlī visas dienas garumā 110 komandas no Valmieras novada piedalījās erudīcijas spēlē “Zini, mini, uzzini”. Piecās aizraujošās spēlēs , kas norisinājās pa vecumu grupām, piedalījās arī 12 mūsu skolas komandas. Diena bija interesanta un izdevusies, emocijām pārbagāta, jo skolēni gan priecājās par saviem panākumiem , gan nedaudz bēdājās par dažu labu neveiksmi, īpaši tad, ja pareizā atbilde jau bija izdomāta, bet kaut kādu iemeslu dēļ tika uzrakstīta cita. Taču kopumā visi bija apmierināti ar aizraujoši pavadītu dienu. Skolēni saprata, ka ir svarīgi zināt arī kaut ko vairāk nekā māca skolā, novērtēja , cik svarīgi ir sadarboties un uzticēties komandas biedriem. Kaut arī šajā spēlē zaudētāju nav, jo kaut ko ieguva visi, tad tomēr vislielākais prieks mums ir par 6.a un 6.b klases komandu “Pīrādziņi” un 10.a klases komandu “Zemenes”, kuras ieguva 2.vietu savā vecuma grupā. Īpašs prieks mums arī par mūsu jaunākajiem spēles dalībniekiem, kuri par nieka tiesu atpalika no uzvarētājiem. Liels paldies katram , kas šajā spēlē pārstāvēja Valmieras 5. vidusskolu un sacentās godam, paldies arī skolotājām, kas pavadīja un atbalstīja savējos, kā arī godam pārstāvēja skolu skolotāju spēlē, iegūstot godpilno 6. vietu.